• Yeni Kız
Dondurma Kepçe, Pişirme için Çerez Kepçe, Kolay Tetiklemeli Paslanmaz Çelik Dondurma Kepçe, Meyve Kepçe, Tetikli, Kullanımı Kolay, Kullanışlı

Dondurma Kepçe, Pişirme için Çerez Kepçe, Kolay Tetiklemeli Paslanmaz Çelik Dondurma Kepçe, Meyve Kepçe, Tetikli,

Alıcı reytingleri:
₺ 17.97

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

[BOYUT] - Kase çapı : 1.9 inç(4.8 cm) Kolu uzunluğu : 5.1 inç(13 cm). [Kalite] - dondurma kepçemiz yüksek kaliteli paslanmaz çelikten imal edilmiştir.Kalınlaştırılmış kepçe topu ve kalınlaştırılmış sap ile dondurma kepçesi, kolay kırılma veya bükülme konusunda endişelenmeden daha uzun süre dayanır.Parlaklığı korumak için el yıkama önerilir. [Kullanımı kolay] - Dondurma kepçesini serbest bırakmak için kolayca ve nazikçe sıkıyoruz, yoğun çaba veya yorulmak bilmeyen el gücü gerektirmiyoruz.Kaşık, dondurmanın yüzeyini düzgün bir şekilde kesebilir, dondurmanın kendi üzerine kıvrılmasını sağlayabilir, küresel bir şekle kıvrılabilir, şekil tamamlanır. [Çok amaçlı] - Bu kepçeyi kullanarak güzel dondurma, kavun, şerbet, lezzetli kurabiyeler, kekler, kekler ve daha birçok sağlıklı yemeği kolayca oluşturabilirsiniz.Evde, restoranda, dondurma dükkanında ve tatlı evinde kullanım için idealdir. [Satış sonrası garanti] - Ürünü aldıktan sonra herhangi bir sorunuz varsa, lütfen zamanında bizimle iletişime geçin.İsteğinize göre size geri ödeme yapacağız veya yeni bir ürün göndereceğiz.Renk : Gümüş.Malzeme : paslanmaz çelik.Boyutu : 1.9 × 5.1 inç.Paslanmaz çelikten yapılmış, İnce parlatma işlemi, zarif görünümü fiyatta Çok Düzgün kenarlı, Parlatılmış çelik kenarları kolayca, kavun, meyve püresi, et, meyve ve daha birçok sağlıklı yemek dondurma güzel topları oluşturabilirsiniz bu kepçe kullanarak hands.By zarar alışkanlık.Ev, restoran ya da dondurma dükkanında kullanmak için çok uygundur.Basit sıkma sapımızla tüm aileyi biraz pişirme eğlencesine dahil edin!.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!