• Yeni Kız
5 Beyaz Kara Tahta Tebeşir İşaretleyiciler-Beyaz Kuru Silme İşaretleyici için Blackboard, Kara Tahta İşaretleri, Windows, Cam | Variety paketi - İnce ve Jumbo Boyutu Mürekkep Kalemler (1mm, 3mm, 6mm, 10mm, 15mm)

5 Beyaz Kara Tahta Tebeşir İşaretleyiciler-Beyaz Kuru Silme İşaretleyici için Blackboard, Kara Tahta İşaretleri,

Alıcı reytingleri:
₺ 47.85

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

1mm 3mm 6mm 10mm / 15mm - Hepsi bir arada beyaz tebeşir işaretleyicileri (ince ve kalın nokta) - Eski tozlu tebeşiri beyaz tebeşir mürekkep işaretleyicisiyle değiştirme zamanı.Nihai İfade Özgürlüğü-Chalkola'nın tebeşir boya işaretleyicileri, düğün işaretlerini, mağaza vitrinlerini, kilometre taşı panolarını, menüleri, LED panoları, temas kağıdını, araba aynalarını süslemek için mükemmeldir.Herkes için üretilmiştir - Öğretmen, Anne, Öğrenci, Sanatçı, Çocuk, işletme, Ofis veya Restoran Sahibi olsanız da, beyaz sıvı tebeşir mürekkep işaretleyicilerimiz güzel mesajlar oluşturmayı zahmetsiz hale getirir.Kolayca çıkar-Su bazlı mürekkebimiz yıkanabilir ve lekesiz akan çizgiler sunar.Sadece ıslak bir kağıt havluyla silmek, bitmiş mürekkebinizi gözeneksiz yüzeylerden kolayca çıkarır ve mürekkep gözenekli yüzeylerde kalıcıdır.Karışıklık yok : Bu sıvı tebeşir kalemleri yıkanabilir, tozsuz, toksik değildir ve evde kullanım için güvenlidir.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!