• Yeni Kız
Maclocks 140B213EXENB Yönetici Muhafaza Kiosk, iPad 2/3/4, iPad Air, iPad Air 2, Pro 9.7, iPad 9.7 (Siyah)için BrandMe Zemin Standı ile

Maclocks 140B213EXENB Yönetici Muhafaza Kiosk, iPad 2/3/4, iPad Air, iPad Air 2, Pro 9.7, iPad 9.7 (Siyah)için

Alıcı reytingleri:
₺ 284.97

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Uyumlu Sürümler : i Pad 1/2/3/4, Hava / Hava 2, Pro 9.7, i Pad 9.7. Kurcalamaya Dayanıklı Alüminyum Muhafaza.Montaj Sırasında Sürekli Şarj.Markalanabilir Panel.Tam Ters Devirme Montajı.Güvenli Saklama Bölmesi.Kablolama ve Kablo Yönetimi.Renk : Siyah.TÜM 9.7 inç ekranlı ipad'leri ilkinden en güncel olana kadar koruyan tek kasamız-i Pad 9.7 (2017).Executive i Pad Muhafazası, daha iyi havalandırma için yuvarlatılmış kenarlara ve açık arkaya sahiptir ve düğmelere ve düğmelere sınırlı erişim sağlar. inputs.As tüm i Pad kilidi ve tablet kilidi cihazlarımızla, tablet kasadayken sürekli olarak şarj edilebilir ve takılıyken çevresel kablolar takılabilir.Brand Me standımız, etkileşimli ekranınıza veya kioskunuza dikkat çekmek için markalama, harekete geçirici mesaj veya özel tasarım için bir panel kullanmanıza olanak tanır.Eğme yuvası, i Pad kasasının dikey veya yatay modda ayarlanmasını sağlar ve stand tabanı, güç kaynağını sabitleyerek ve üniteyi zemine cıvatalayarak ek güvenlik özellikleri sunar.i Pad Brand Me Zemin Standı Şunları içerir : * Yönetici i Pad Muhafazası * Devirme ekran montajlı Brand Me Zemin standı * Farklı i Pad Modelleriyle kullanım için i Pad Fit Kiti * Çıkarılabilir Ana Düğme Kapağı * Kurcalamaya Dayanıklı Vida Kiti.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!