• Yeni Kız
Fielect 10 Pcs Radyal Kurşun Disk Varistörler AC 330 V 7D331K/F5.08/L24 Gerilim Bağımlı Dirençler için Elektronik Hassas Aletler

Fielect 10 Pcs Radyal Kurşun Disk Varistörler AC 330 V 7D331K/F5.08/L24 Gerilim Bağımlı Dirençler için Elektronik

Alıcı reytingleri:
₺ 27.00

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

【Dimension】 - Modeli : 7 D331 K;Maksimum dürtü akım : 1200 A;Anma gücü : 0.25 W;Maksimum enerji : 23 J;Varistör gerilim : 330 V;Ayak uzunluğu : 24mm/0.94";Ayak mesafesi(F±0.8) : 5mm/0.2". 【Malzeme】 - Direnç, radyal uçlu özel bir epoksi reçine kaplı disk yapısına sahip Zn O filmden yapılmıştır ve uzun ömürlüdür. 【Özellikler】 - Kondansatör düşük kayıp, yüksek çalışma voltajı ve kararlılığı, kararlı kapasite ve yüksek sıcaklık dayanımı özelliklerine sahiptir. 【Avantaj】 - Monolitik kapasitörler kompakt bir yapıya sahiptir ve mükemmel nem direncine ve güvenilir performansa sahip yüksek kapasiteli kapasitörler sağlayabilir. 【Uygulama】 - Gerilime bağlı dirençler, elektronik hassas aletlerin ve çeşitli küçük elektronik cihazların rezonansı, bağlanması, filtrelenmesi ve baypasında yaygın olarak kullanılmaktadır.Fielect Radyal Kurşun Disk varistörlerözellikler : Model : 7d331kmaksimum dürtü akımı : 1200 ARatlı güç : 0.25 wmaksimum enerji : 23 JVaristör voltajı : 330 VAyak mesafesi(F±0.8) : 5mm/0.2"Renk : bulürün açıklaması : 1.Direnç, düşük kayıp, yüksek çalışma voltajı ve stabilite özelliklerine sahip epoksi reçine ile kaplanır ve baypas, kuplaj ve diğer yönlerde kullanılır.2.Gerilime bağlı dirençler, ekipmanı geçici voltaj dalgalanmalarından korumak için tasarlanmıştır.Paket içeriği : 10 Adet x Radyal Kurşun Disk varistörlernot : 1.Ürünün boyutu elle ölçülür, hafif hatalar izin lütfen, anlayışınız için teşekkür ederiz.2.Gerçek ürün ve resimde gösterilen öğenin rengi gerçek üründen biraz farklı olabilir, lütfen gerçek ürüne bakın.3.Lütfen satın almadan önce öğenin boyutuna dikkat edin.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!