• Yeni Kız
SUSHARE 300 Pairs Paslanmaz Çelik Küpe Mesajları Düz Ped ile Kelebek Küpe Küpe Yapımı Bulguları için Yedekler 6MM (Gümüş)

SUSHARE 300 Pairs Paslanmaz Çelik Küpe Mesajları Düz Ped ile Kelebek Küpe Küpe Yapımı Bulguları için Yedekler

Alıcı reytingleri:
₺ 26.94

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

KÜPE MESAJLARI DÜZ PED : Dahil 300 pairs 6mm gümüş paslanmaz çelik küpe çıtçıt mesajları düz ped ile kelebek küpe arkaları. 300 adet gümüş küpe Çıtçıt ve 300 adet gümüş kelebek küpe arkaları.YÜKSEK KALİTELİ ÇELİK : Küpe direkleri, dayanıklı, korozyona dayanıklı, güvenli ve hipoalerjenik, yüksek kaliteli paslanmaz çelikten imal edilmiştir.Kullanımı kolay, uzun süreli kullanım, herkes için uygun.Lütfen kullanmadan önce küpe saplamalarını yumuşak bir bezle silin.DIY KÜPE YAPIMI : Küpe saplamasının yüzeyi, DIY için uygun olan düz ped tasarımıdır crafts.It benzersiz kişiliğe sahip inciler, değerli taşlar ve küçük desenlerle süslenebilir.Bir arkadaşım için bir hediye vermek için ya da kendiniz kullanın ister el yapımı küpe daha mantıklı.Uyarı ipuçları : Banyo yaparken, çok terlerken, çarpıldığında ve çizildiğinde, uyurken ve kimyasallarla temas ettiğinde elle yapılan küpe direklerinin giyilmesinden kaçınılmalıdır.Küpeleri zaman zaman temizleyin ve kulak saplamalarının yüzeyindeki lekeleri çıkarmak için küpe saplamalarının yüzeyini yumuşak bir bezle silin.SEVİMLİ VE GÜZEL : düz ped ile küpe mesajları Küçük ve zarif, sevimli ve güzel.Sevgililer günü, anneler günü, Cadılar Bayramı, Şükran Günü, Noel ve doğum günü için mükemmel bir hediye.Küpe Direkleri Kelebek Küpe Sırtlı Düz Ped 1.Paket 300 çift gümüş küpe Çıtçıt. 300pcs küpe Çıtçıt ve 300pcs kelebek küpe arkaları. 2.Boyut Küpe çıtçıt direklerinin çapı düz ped 6 mm'dir. Yüksek kaliteli paslanmaz çelikten yapılmış, dayanıklı, korozyona dayanıklı, güvenli ve hipoalerjeniktir. 3.Yaygın olarak günlük kullanım.Yedek küpe Çıtçıt.DIY zanaat küpe.Mükemmel hediyeler.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!