• Yeni Kız
Pu Deri dizüstü bilgisayar kılıfı Renkli Yaprak Ot Sanat 9.4-13.3 İnç dizüstü bilgisayar kılıfı Taşıma çantası Bilgisayar Çantası Su Geçirmez Kapak İçin Dizüstü 13 İnç

Pu Deri dizüstü bilgisayar kılıfı Renkli Yaprak Ot Sanat 9.4-13.3 İnç dizüstü bilgisayar kılıfı Taşıma çantası

Alıcı reytingleri:
₺ 98.97

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

3 İnç Boyutundadır Ve Mbp İçin Mükemmeldir - Başka Neye İhtiyacınız Var?Suya İzin Verilmez : Çünkü Suya Dayanıklı Pu Dış Katmanımız, Suyu Dizüstü Bilgisayarınızdan Uzak Tutmak İçin İhtiyacınız Olan Şeydir.Bu öğeyi herhangi bir nedenle iade edebilirsiniz : nakliye ücreti yok. multifunctional çok İşlevli Dizüstü Bilgisayarınızı Dikkatli Bir Şekilde Saklamak İçin Bir Dizüstü Bilgisayar Kılıfına İhtiyacınız Vardır - Bu Şekilde Bir Ömür Boyu Saklayacaksınız.Dönüşe başlamak için Emirlerinize gidin.71", 13 İnç İçin Tasarlanmış Çok Çeşitli Dizüstü Bilgisayar Ve Tablet Modelleriyle Kullanım Sağlar.Gerçekten De-Suyun Dizüstü Bilgisayarınızın Kasasına Girebileceğinden Endişeleniyorsanız, Bunun Neredeyse İmkansız Bir Senaryo Olduğunu Bilmelisiniz. perfect mükemmel Uyum İçin Özel Yapılmış-İç Boyutlar-13.Dizüstü Bilgisayarınız Dizüstü Bilgisayar Kasalarımızdayken Bir İçki Dökmek Veya Yağmurda Yürümek Konusunda Asla Endişelenmenize Gerek Kalmayacak.Dizüstü Bilgisayarı Tozdan, Darbelerden, Darbelerden, Çiziklerden, Çiziklerden Ve Dökülmelerden Korumak İçin Koruma. ui Dijital hayatınızı organize - Laptop çantası Bizim Kadınları Ve İş Gezisi, Seyahat, Okul, Ofis Vb Erkekler Günlük Kullanım İçin idealdir.Dizüstü Bilgisayar Kılıfınızı Bugün Sipariş Edin.Bire Bir Dizüstü Bilgisayar Kılıfımız 9. 13 Laptop çantası Kol, Dizüstü bilgisayarlar, Ajanda, Dizüstü Kol Çantası, Laptop çantası İle Dizüstü Seyahat Kollu, Profesyonel İnce Laptop çantası, Laptop çantası İçin Bilgisayar kasaları 13 İnç, Case Taşıma Çantası Dizüstü Babalar Günü İçin en İyi Erkekler İçin Şükran Günü,Erkekler İçin Noel,Sevgililer Günü,Paskalya,Anneler Günü,Doğum günü Hediye, Hediye Sevgililer Günü Hediyeleri Vb.Öğe yeni ve kullanılmamış durumda iade edilmelidir. waterproof su geçirmez Tasarım Huzur Sağlar - Suya İzin Verilmez!Bu Dizüstü Bilgisayar Kasasının Dış Kısmı Dayanıklı Ve Su Geçirmez Pu Malzemeden Yapılmıştır.(Manuel Olarak Ölçülür, Lütfen Sipariş Vermeden Önce Dizüstü Bilgisayarın Boyutunu Çantamızla Karşılaştırın).İade nakliye etiketini yazdırın.İhtiyacı Olan Bir Arkadaş Gerçekten Bir Manşondur : Dizüstü Bilgisayarına Bağımlı Bir Arkadaşınız Var Mı?Cevabınız Evet İse, O Zaman Size Kesinlikle Arkadaşınızın Yüzüne Bir Gülümseme Getirecek Bir Şey Önerebiliriz!Şık Ve Zarif, Stilin Temel İlkelerine Saygı Duyan Her Gururlu Dizüstü Bilgisayar Kullanıcısı İçin Akıllı Çözüm!Özenle Dizüstü Saklamak.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!