• Yeni Kız
Mini Termal Yazıcı, Mobil Yazıcı, Kablosuz Termal Yazıcı, 6 Baskı Kağıdı ile Termal Bluetooth Etiket Yazıcısı Tüm Akıllı Telefonlar için Taşınabilir Akıllı Fotoğraf Yazıcısı (Pembe)

Mini Termal Yazıcı, Mobil Yazıcı, Kablosuz Termal Yazıcı, 6 Baskı Kağıdı ile Termal Bluetooth Etiket Yazıcısı

Alıcı reytingleri:
₺ 149.97

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Güç dalgalanmaları ilk günden beri devam ediyor.UZMAN TEKNİK YARDIM : Kurulum, bağlantı sorunları, sorun giderme ve daha pek çok konuda yardımcı olmak için 7/24 kullanılabilen gerçek uzmanlar. . ♥【Minyatür sevimli şekil】 Gövde küçük ve hafiftir, hızlı yazdırır ve kullanımı kolaydır. carry.It arkadaşlarınızla açık havada fotoğraf çektikten sonra fotoğrafları kendiniz basmak için uygundur.Ayrıca, grup fotoğraflarınızı hızlı bir şekilde görebilir ve yabancı arkadaşlar için büyülü öğeler hazırlamanızı sağlayabilirsiniz. ♥【Güvenilir kalite】 Taşınabilir resim yazıcısı tarafından basılan fotoğraflar çok yüksek kalitededir, fotoğraf toplamak için uygundur ve uygun fotoğraf toplama yöntemi sizin için iyi anıları anabilir. ♥【Hızlı baskı ve düşük gürültü】 Taşınabilir kablosuz fotoğraf yazıcısı, bir akıllı telefonun ve PC'nin bir USB kablosuyla bağlantısını destekler.Lütfen yazıcıyı talimatlara göre başlatın ve bağlandıktan sonra en sevdiğiniz fotoğrafları yazdırabilirsiniz. ♥【Pratiklik】 Taşınabilir mini yazıcı son derece pratiktir ve taşınabilir around.It bu çok practical.It ayrıca uygun fiyatlı ve kullanışlı 6 rulo baskı kağıdı ile birlikte gelir. ♥【Hediye hediyeleri】 Yazıcı Bluetooth üzerinden akıllı telefonlara ve pc'lere bağlanır.Herkesin cep telefonu kendi başına yazdırabilir.Baskı çok uygun ve free.It fotoğraf çekmeyi seven insanlar içindir ( çocuklar, kız arkadaşlar, aile üyeleri, meslektaşlar, sınıf arkadaşları vb.). iyi hediye.Termal Kağıt Uyumlu : Düzenli / Yapıştırıcı / etiketçözünürlük : 203 Dpisistemi Desteklenir : Windows Android i OSBT Sürümü : 4.0 Ürün Boyutu : 7.9 * 7.9 * 4.2 cm / 3.1 * 3.1 * 1.7 Ürün Ağırlığı (kağıt rulolu) : 188g / 6.6 oz Ürünü kullanmaya başladığınızda lütfen kullanım kılavuzunu dikkatlice okuyun.Lütfen kullanmadan önce uygulamayı indirin ve cihazı uygulama üzerinden bağlayın.Yazdır düğmesine iki kez hızlıca basın ve kağıdı 2 D barkodla otomatik olarak yazdırır.Tarayın ve cihazı hızlı bir şekilde bağlayın.Sonra yazdırmaya başlayın!Baskı yanlış giderse, lütfen kağıt rulosunun kurulumunu kontrol edin veya bizimle iletişime geçin.Teşekkür!Malzeme : ABS + PCPaper Türü : Termal Paper Connection : BT/USBInput : 5 V,2 APower Kaynağı : Şarj edilebilir Lityum Battery Battery : 1000m Ah Paper Genişliği : 57mm Roll Çapı : 30mm.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!