• Yeni Kız
Nakış Aksesuarları / Yeni DIY Bitmemiş 100 % Dut Ipek Suzhou Nakış Baskı Desenleri Setleri Iğne Kitleri Kuşlar-Boyutu 50 cm x 81 cm-

Nakış Aksesuarları / Yeni DIY Bitmemiş 100 % Dut Ipek Suzhou Nakış Baskı Desenleri Setleri Iğne Kitleri Kuşlar-Boyutu

Alıcı reytingleri:
₺ 250.20

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Yeni Başlayanlar Nakış Kiti : İğne Noktası Zanaat Kitleri Popüler Desenler : Her Nakış Bezi, Çeşitli İhtiyaçlarınızı Karşılamak İçin Desene Basılmıştır.Uyarı : Desen Özel Mürekkep Yapılır, Karşılamak Su Kaybolur, Bitirmeden Önce Su Dokunmayın. 3d Nakış Kitleri : Dıy Nakış Kiti Ev Dekorasyonu : Zarif Desen Tasarımı, Odanızı Dekore Etmek İçin Bitmiş Nakışı Yerleştirin.Nakış Seti : Yeni Başlayanlar İçin Uygun Nakış Seti Crewel : Talimatlar, Nakış İpi, Baskılı Desen Ve Yeni Başlayanlar İçin Uygun Nakışı Çerçeveleme Yöntemiyle Nasıl Başa Çıkacağınızı Öğreten Nakış İllüstrasyonunu İçerir.Yetişkinler İçin Nakış Seti : Nakış Aksesuarları Kolay Kullanım : Nakış Çemberleri, Kumaşı Tambur Kadar Sıkı Tutmak İçin Gerektiğinde Sıkabileceğiniz Pirinç Bir Ayar Vidasına Sahiptir.Yeni Başlayanlar İçin Dıy Dikiş Kiti : Nakış Kiti Popüler Hediye : Ailenize, Arkadaşlarınıza, Sınıf Arkadaşlarınıza Veya Colleagues.It Sadece Çok Güzel Değil, Aynı Zamanda Çok Özel, Özellikle El Yapımı Samimiyetinizi Yansıtabilir.Kalmış malzeme : Silk Frame : yeni başlayanlar çocuklar çocuklar nakış kitleri yeni başlayanlar için nakış çapraz dikiş seti dikiş seti punch setleri yetişkinler için dikiş, nakış, 3d nakış setleri 4 set başlangıç seti nakış çapraz dikiş kiti yeni başlayanlar için nakış seti için Düz Dikiş Embroidery Keywords : nakış seti Paintings Style : Europe Pattern Türü : Animal External Ambalaj : KAĞIT BAGCanvas Paketleme Yöntemi : Folded Embroidery Yöntemi.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!