• Yeni Kız
Mangoton Metal Band Fitbit Şarj 5 Band için Uyumlu Erkekler Kadınlar için, paslanmaz Çelik Ayarlanabilir Yedek Bantları Fitbit Şarj 5 için

Mangoton Metal Band Fitbit Şarj 5 Band için Uyumlu Erkekler Kadınlar için, paslanmaz Çelik Ayarlanabilir Yedek

Alıcı reytingleri:
₺ 44.97

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

【Uygulanabilir Model】 : manyetik kilitli paslanmaz çelik metal yedek bileklikler Fitbit Charge 5 için mükemmel uyum, saat dahil değildir, ekran koruyucu dahil değildir. 【Premium Malzeme】 : Bu yedek Fitbit Şarj 5 bandı, güçlü manyetik toka ile birinci sınıf dokuma paslanmaz çelik hasır metalden yapılmıştır.Cilalı kenar pürüzsüz hale getirir ve metal malzeme size hoş bir his verir.Gruplar kişiselleştirmenizi tam olarak gösterir. 【Dikişsiz Maç】 : Sonsuz ayar için emniyet tokası.Toka, şık, zarif, süper güçlü paslanmaz çelik metal ayarlanabilir manyetik tokadan yapılmıştır, Fitbit Charge 5'inize tam ve güvenli bir şekilde sorunsuz bir şekilde yapışabilir ve kilitlenebilir. 【Available Size】 : Bizim Fitbit Şarj 5 bantları için uygundur 6.7"-8.1" bilekler. 【Satış Sonrası Servis】 : Mangoton'dan Fitbit Charge 5 için bu metal bantlardan herhangi bir memnuniyetsizliğiniz varsa, lütfen e-posta yoluyla bizimle iletişime geçin.Size en kısa sürede cevap vereceğiz.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!