• Yeni Kız
SWADDYL Baby Bunting Bag I Swaddle I Universal for Car Seat Graco Chicco Britax | Bebek Arabası | Bebek Yatağı Avrupa'da Ürettim (Açık / Mavi)

SWADDYL Baby Bunting Bag I Swaddle I Universal for Car Seat Graco Chicco Britax | Bebek Arabası | Bebek Yatağı

Alıcı reytingleri:
₺ 134.97

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

- ÇOKLU KULLANIM : 3 Noktalı veya 5 Noktalı Kayış Sistemli araba koltuğu için kundaklama, sarma, battaniye alma Chicco Graco Britax Maxi-cosi vb.veya Bebek arabası, buggy, bebek fedaileri, sarılın, seyahat edin, soğuk sabahlar, soğuk yazlar, sonbahar veya ilkbahar günleri için 5 aya kadar olan bebekler için oyun matı. 70x70 cm Seyahat için mükemmel. - KALİTE : Üstün kalite, dolgulu çift taraflı, bir tarafta %100 pamuk, diğer tarafta OEKO-TEX 100 sertifikalı süper yumuşak, rahat peluş.Şık tasarım, kaput ve bacak kılıfı ile, Avrupa'da yapılan. - KULLANIMI KOLAY : 3 Noktalı veya 5 Noktalı Emniyet Kemeri Sistemleri için araba koltuğunun veya bebek arabasının kayışlarını takmak için yuvalarla.Bebeği sıcak ve sarılı tutmak için içeri ve dışarı kolay geçiş.Bebek uyurken rahatsız olmaz.Arabada hava çok ısınırsa, battaniyeyi aç.Güvenli Velcro ile kapanan SWADDYL Bebek Wrap : Geri açılması ve önceden kesilmiş güvenle çocuk oto koltuğu ya da bebek arabası koşum montaj için hem de 3 ile kullanılabilir nokta koşumları ve 5 - nokta koşum delikleri hızla bebeğin başını korumak için 100% pamuk yumuşak, yüksek hava geçirgenliği-Küçük kaput yapılan sıcaklık - İç kumaş ayarlamak yüklemek ve battaniye bebek Sarmak, sıcak ve rahat dışarı kullanın : area Easy açılabilir.Bebeği sıcak tutmak için bacaklar için baş ve bacak kılıfı için başlık ile.Çok ısınırsa, battaniyeyi açın, bebek uyurken rahatsız edilmeyecektir * sürüş sırasında araba koltuğunda kullanım için lütfen araba koltuğu üreticisinin talimatlarını takip edinyeni doğanlar, bebek duşları ve tatil hediyesi için çok güzel bir hediye.0-5 ay arası bebek için uygundur.Uzunluk cm : 70 cm, Genişlik cm : 70 cmuzunluk inç : 27.5, genişlik inç : 27.5.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!