• Yeni Kız
Baluue 3 Pcs Paslanmaz Çelik Tıbbi sterilizatör Kutusu alet tepsisi Organizatör Dezenfeksiyon Kutusu Diş Burs Kutusu için Kapaklı Tıbbi Diş Aracı İğne Gümüş 20 ML

Baluue 3 Pcs Paslanmaz Çelik Tıbbi sterilizatör Kutusu alet tepsisi Organizatör Dezenfeksiyon Kutusu Diş Burs

Alıcı reytingleri:
₺ 40.17

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Bazı hastaneler veya klinikler için harika bir dezenfeksiyon kutusu.Hafif ve kompakt boyutu, taşıması kolay.Sizin için iyi bir seçim.basit tasarım, ama kullanımı çok pratik, size büyük kolaylık getiriyor.Bir kapak ile, depolanan içeriğinizi toz ve kirden uzak tutabilir.Yüksek kalite ve düşük fiyat, yüksek maliyet performansı.Açıklama Şırınga iğnelerinizi temiz tutmak ister misiniz?taşınabilir bir dezenfeksiyon kutusu ister misiniz?Eğer evet ise, daha fazla kendinizi yormayın!Dezenfeksiyon kutumuz ihtiyaçlarınızı karşılamalıdır, 'alüminyum malzemeden yapılmıştır ve' dayanıklı ve pratiktir use.It bazı iğneler tutabilir, ve yüksek sıcaklığa dayanıklı fonksiyonu ile.Özellikleri-Renk : Gümüş-Malzeme : Alüminyum - Boyutu : Yaklaşık. 16. 00 X6. 00 X4. 00cm; 6. 29 X2. 36 X1. 57in-ve düşük fiyat, yüksek maliyet performansı.- Hafif ve kompakt boyutu, taşıması kolay.Sizin için iyi bir seçim.- Bir kapak ile, depolanan içeriğinizi toz ve kirden uzak tutabilir.- Bazı hastaneler veya klinikler için harika bir dezenfeksiyon kutusu.- basit tasarım, ama kullanımı çok pratik, size büyük kolaylık getiriyor Paket Dahil 3 x Dezenfeksiyon Kutuları.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!