• Yeni Kız
SMLZV Akülü Su Ipi Diş Temizleyici, taşınabilir Oral Irrigator için Seyahat, Parantez ve Köprüler Bakımı, IPX7 Su Geçirmez

SMLZV Akülü Su Ipi Diş Temizleyici, taşınabilir Oral Irrigator için Seyahat, Parantez ve Köprüler Bakımı, IPX7

Alıcı reytingleri:
₺ 113.97

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

★Daha Sağlıklı Diş Etleri ve Dişler : Diş irrigatörü, geleneksel fırçalamanın ulaşamadığı her köşeyi derinlemesine temizleyebilir, dişlerinizin lekelerini ve renk bozulmasını giderir. ★Nozullar 360° döndürülebilir, her köşede leke bırakmaz, daha fazla ağız sağlığı için kabuklanma skalasının oluşmasını önler. ★Diş etlerinin manuel masajını simüle edin, güçlü ve düzenli nabız su enjeksiyon programını kontrol edin, diş etlerinin kan dolaşımını teşvik edin ve diş etlerini güçlendirin. ★Bu jet flosser, dişlerinizin sağlığını basit ve etkili bir şekilde iyileştirerek tedavi edilen bölgelerden plağı temizleyebilir. ★Söz veriyoruz-ürünlerimizi aldıktan sonra herhangi bir sorunuz varsa, lütfen zamanında bizimle iletişime geçin, 24 saat içinde cevap vereceğiz ve sorunu sizin için çözeceğiz.Oral irrigator-Özellikle diş tellerinin, implantların ve köprülerin etrafını temizlemede, diş etlerine masaj yaparken ve dişleri daha güçlü hale getirmede etkilidir.Ürün Adı : Su Floss Colour : white Material : ABSModes : Normal , Soft Water tank kapasitesi : 165ml Dry Pil Tipi (2 Bölüm 5 kuru pil) equipped Waterproof f IPX 7 Noise gerekir : <72 d BProduct Kullanımı : dişleri Temizlemek ve ağız için etkin bir şekilde diş taşı ve ağız kokusu gibi ağız sorunlar geliştirmek için sopa.Özellik : Ulaşılması en zor alanlarda bile dişler arasındaki kalıntıları ve yiyecek kalıntılarını temizler Uygulama senaryosu : Ofis, seyahat, iş gezisi, diş telleri, oteller, okullar vb.Paket içeriği : 1 x Sözlü Aletini İpuçları : boğaz veya eyes Please su amaç önce travel Please Bankası ise ilk time Quality garantisi verildikten sonra ve bu su flosser kullanırsanız bathroom Please kullanım yumuşak modunu seçin sıkıca bağlı tutmak git pil gücünü kontrol izin Verme-satış servis taahhüt : Firmamız küresel alıcılar için yüksek kalite ve düşük fiyatlı ürünler sunmak için, ve her zaman güzel, her müşteri için %100 tatmin edici bir satın alma deneyimi sağlamak için ısrar kararlıdır.Hizmetlerimiz hakkında herhangi bir yorumunuz varsa, size en iyi hizmeti verebilmemiz için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.Bir sonraki patronajını dört gözle bekliyorum!.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!