• Yeni Kız
GilletteLabs tarafından Peeling Çubuklu Gillette Erkek Tıraş Makinesi, Erkekler için Tıraş Seti, 1 Tutamak, 4 Tıraş Bıçağı Dolumu, 1 Premium Manyetik Stand İçerir

GilletteLabs tarafından Peeling Çubuklu Gillette Erkek Tıraş Makinesi, Erkekler için Tıraş Seti, 1 Tutamak,

Alıcı reytingleri:
₺ 77.58

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Gillette Labs erkek tıraş bıçağı : yüzünüzü yıkamak kadar hızlı ve kolay bir tıraş için.Peeling çubuğu ile : dahili peeling çubuğu, bıçaklar geçmeden önce kir ve kalıntıları temizler.İnanılmaz konfor ve yakınlık : erkekler için bu tıraş bıçağı, Gillette'in en iyi tıraş bıçağı bıçaklarına * * ilk 4 bıçağa sahiptir.Uyarlanabilir tasarım : Her vuruşta rahatlık ve temas sağlamak için yüzünüze 2 D Flex Disc konturları.Uzun ömürlü dayanıklılık : tıraş bıçağı sapı ve peeling çubuğu 5 yıla kadar dayanır.Gillette tarafından Peeling Çubuklu Gillette Labs, yüzünüzü yıkamak kadar hızlı ve kolay bir tıraş için tutamağa yerleştirilmiş peeling teknolojisine sahip dünyanın ilk tıraş makinesidir.Yenilikçi tıraş bıçağı, hızlı ve kolay pürüzsüz bir tıraş için bıçaklar geçmeden önce kir ve kalıntıları temizleyerek tıraşı hızlı ve zahmetsiz hale getirir. 2 D Flex Disc teknolojisi, her vuruşta rahatlık ve temas sağlamak için yüzünüzü şekillendirir.Gillette'in en iyi tıraş bıçaklarına sahip olan bu tıraş bıçağı, hızlı ve kolay bir tıraş için tasarlanmıştır ve 5 yıla kadar dayanır.Tıraşı bitirdiğinizde, tıraş makinenizi temiz, kuru ve kullanıma hazır tutan birinci sınıf manyetik standına yerleştirin.Hem Peeling Çubuklu Gillette Labs hem de Gillette Labs Isıtmalı Tıraş Bıçağı hediye seti ile uyumlu Gillette Labs tıraş bıçağı dolumlarıyla birlikte kullanın.Serinletici ve peelingli bir tıraş veya sıcak havlu tıraşının yatıştırıcı sıcaklığı arasında seçim yapın.Erkekler için mükemmel bir hediye olan bu tıraş bıçağı, erkek tıraşındaki bir sonraki evrimi temsil eder.Farkı hisset.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!