• Yeni Kız
EZGOODZ 100 Paket Pamuklu Dokuma Gazlı Bez Süngerleri 2 x 2, Tek Kullanımlık 12 Katlı %100 Gazlı Bez Pansumanları 2x2 İnç, Ayrı Ayrı Paketlenmiş Steril Olmayan Gazlı Bez Pedleri, Steril Olmayan Gazlı Bez Kareleri

EZGOODZ 100 Paket Pamuklu Dokuma Gazlı Bez Süngerleri 2 x 2, Tek Kullanımlık 12 Katlı %100 Gazlı Bez Pansumanları

Alıcı reytingleri:
₺ 29.97

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

100 PAKET %100 PAMUKLU GAZLI bez PEDLERİ 2x2 12 KATLI : cerrahi pamuklu pedler, tıbbi prosedürler, yaraları yıkamak ve cildi temizlemek için uygun steril olmayan 2x2 gazlı bez pedleridir (ayrı ayrı paketlenmiştir).Kullanımı kolay 100 cerrahi gazlı bez paketi, hastaları kuru ve temiz tutan tüm vücut sıvılarını emer. % 100 PAMUKLU SÜNGER PED : Gazlı bez pedinin dokunmuş pamuklu kumaşları yapışkan değildir ve son derece emicidir, bu da bandajlar için kullanılmasına, hasarlı alanları örtmesine ve yaraları temizlemesine izin verir.Tıbbi gazlı bez, tıbbi kurumlarda yaygın olarak kullanılmaktadır ve ev içi kullanımda değerlidir (doğal kauçuk lateks ile yapılmamıştır).AYRI ayrı paketlenmiş : Tıbbi kareler kutuların içinde ayrı ayrı paketlenmiştir.Bu, günlük kullanımda küçük gazlı bez pedlerinin rahatlığını ve hareketliliğini sağlar.Sadece birinci sınıf dokuma gazlı bez süngerleri alın ve yaraları hızlı ve güvenli bir şekilde iyileştirin.Bakım gazlı bez süngerleri her zaman hizmetinizdedir. 12 KAT KORUMA : 12 katlı pamuk, 2 x 2 gazlı bez pedlerinin yüksek sıvı emilimini ve fitillenmesini sağlar, ayrıca bandajlarda kuruma süresini kısaltır, hastane gazlı bezleri ekstra nemden tasarruf etmeye yardımcı olur.12 Katlı gazlı bez bandaj pedleri hala nefes alabilir, ancak yara sızıntısını önler.EVRENSEL SÜNGER : Tıbbi süngerler, diş gazlı bez, yüz gazlı bez ve makyaj için gazlı bez gibi çeşitli kullanımlar için mükemmeldir.Neden bu kadar çok kullanım? - Tıbbi gazlı bez pedleri yumuşak ve yapışkan değildir, her yaş grubu için güvenlidir, cildi tahriş etmez.Gazlı bez kare hastaneler, kaplıcalar, geziler, laboratuarlar için uygundur, etc.To bir yarayı koruyun ve yastıklayın, kanı, sıvıları ve daha fazlasını emdirin.Böyle küçük sponges.It böyle bir önemsememek gibi görünüyor ve onlara dikkat edemezsiniz.Ama harika çalışıyorsa bir şeye dikkat etmiyorsun!Süngerler işlerini iyi yapmazsa, hemen fark edilir hale gelecektir.Bu nedenle, bir doktor için rahat bir çalışma ortamı ve bir hasta için rahatlatıcı bir tedavi ve rehabilitasyon ortamı sağlamak.Bu gazlı bez pedlerini kullanın!.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!