• Yeni Kız
Wundermax Padfolio Portföy Bağlayıcı-3 – Ring, Vegan Deri İş Organizatör w/ Kolu-Fermuarlı Bağlayıcılar Erkekler & Kadınlar için-Siyah

Wundermax Padfolio Portföy Bağlayıcı-3 – Ring, Vegan Deri İş Organizatör w/ Kolu-Fermuarlı Bağlayıcılar Erkekler

Alıcı reytingleri:
₺ 89.97

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Her toplantıya bir milyon ve bir şey taşımaktan bıktınız mı?Geniş cilt organizatörümüz ihtiyacınız olan her şeyi barındırabilir.Profesyonellik pratikliği karşılar.Bu şık portföy organizatörü, mektup boyutunda bir yasal not defteri, çıkarılabilir 3 halka bağlayıcı, 3 kalem tutucu, ipad'iniz veya tabletiniz için cepler, fermuarlı cepler ve daha fazlasını içerir!.İş için seyahat ya da sadece banliyö olsanız, geri çekilebilir cilt gittiğiniz her yere portföy klasör almasına izin veriyor ele.Aerodinamik, sofistike, şık-hantal plastik bağlayıcıları unutun ve kadınlar ve erkekler için vegan deri padfolio ile bir övgü konferansına hazırlanın.Pratik bir hediye arıyorsanız, bu çekici fermuarlı cilt, toplantı hazırlığının stresinden kurtulmanıza yardımcı olur ve ofise geri dönmeyi ‘her zamanki gibi iş’ten daha iyi hale getirir.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!