• Yeni Kız
4 Paket 2 Boyutu Akrilik Qtip Tutucu Dağıtıcı için Pamuk Topu Ped Yuvarlak Çubukla Tutucu, temizle Plastik Eczacı Kavanozlar için Banyo Teneke Kutu Aksesuarları Depolama Organizatör ve Vanity Makyaj Organizatör

4 Paket 2 Boyutu Akrilik Qtip Tutucu Dağıtıcı için Pamuk Topu Ped Yuvarlak Çubukla Tutucu, temizle Plastik

Alıcı reytingleri:
₺ 47.94

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

♥Banyo tezgahını düzenlemek için mükemmel-Banyo kutuları,qtips,pamuk topları, pamuklu çubuklar, pamuklu yuvarlak pedler, pamuk tomurcukları, saç bağları, diş ipi, diş ipi, banyo tuzu, kulak temizleyicileri, küçük mücevherler ve daha fazlası gibi farklı banyo aksesuarlarının makyaj düzenleyicisini saklamak için kullanılabilir.Paket içeriği : 2 paket 10 ons ve 2 paket 15 ons qtips tutucular. ♥Dayanıklı ve Sevimli-Kapaklı bu küçük eczacı kavanozları cam gibi görünür, ancak camdan daha düşmeye karşı dayanıklıdır.Kırılmaları konusunda endişelenmene gerek yok.Bambu kapaklı dayanıklı akrilikten yapılmış qtıp dağıtıcı, Süper sevimli ve dayanıklı görünüyor. ♥Kolay Açılır-Pamuklu bilye tutucusu pürüzsüz bambu yüzeye sahiptir ve erişimi kolaylaştırır, böylece tek elle kolayca açabilir ve hızlı bir şekilde alabilirsiniz .Bambu kapak, banyo organizatöründe toz geçirmez ve su geçirmez olan pamuklu çubuk tutucuya mükemmel uyum sağlar. ♥Kompakt akrilik organizatörler ve depolama-4 paket qtıp depolama organizatörü kompakttır ve her banyo organizasyonuna uygulanabilir,qtıp ve pamuk toplarınızı tezgahta veya lavaboda çok fazla yer kaplamadan korur .Organize etmek için bu şeffaf kaplarla, bu sadece öğeleri kolayca bulmanıza yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda onları temiz ve hijyenik tutar. ♥İyi tuvalet dekoru-Banyo kavanozları, tuvalet organizatörü, banyo aksesuarları, makyaj organizatörleri ve depolama, banyo rafı organizatörü,makyaj organizatörleri ve depolama, ana yatak odası dekoru gibi tuvalet dekoru için iyi bir seçimdir.mutfak dekoru ve aksesuarları veya ofis. Bambu Bambu kapak, banyo organizatöründe toz geçirmez ve su geçirmez olan pamuklu çubuk tutucuya mükemmel uyum sağlar. bathroom Bu banyo kavanozları cama benziyor, ancak camdan daha düşmeye karşı dayanıklıdır. bathroom Bu banyo kutuları,qtips,pamuk topları, pamuklu çubuklar, pamuklu yuvarlak pedler, pamuk tomurcukları, saç bağları, diş ipi, diş ipi, banyo tuzu, kulak temizleyicileri, küçük mücevherler ve daha fazlası gibi farklı banyo aksesuarlarının makyaj düzenleyicisini saklamak için kullanılabilir.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!