• Yeni Kız
Elektrikli Bıçak Kalemtıraş Yeni 2.0, Elecameier 15 Derece Profesyonel Mutfak Bıçak Kalemtıraş Kullanımı Kolay Ve Hızlı Bileme Şef Bıçaklar /Çakı / Makas Özel Prusya Mavisi

Elektrikli Bıçak Kalemtıraş Yeni 2.0, Elecameier 15 Derece Profesyonel Mutfak Bıçak Kalemtıraş Kullanımı Kolay

Alıcı reytingleri:
₺ 140.97

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

[Kullanımı Kolay Ve Zamandan Tasarruf]Bu elektrikli bıçak bileyici ile bıçakları ve makasları sadece birkaç saniye içinde hafifçe keskinleştirebilirsiniz.Tek tuşla açma fonksiyonu ve yeni yükseltilmiş saf bakır motor ile bu elektrikli bileyiciler, çeşitli şef bıçaklarını 15 saniye içinde hızlı bir şekilde parlatabilir.Bileme taşı ve manuel kalemtıraştan daha rahat ve hızlı kullanım. [3 Aşamalı Çok Fonksiyonlu Bıçak Bileyici] Bu elektrikli bıçak bileyici üç elmas taşlama tekerleğine sahiptir ve mutfak bıçaklarını, cep bıçaklarını ve makasları onarmak, parlatmak için uygundur.Mutfakta her türlü bıçağı kullanmak daha iyi hale getirir , bu da şef ve aile için iyi bir seçimdir. [15 Derece Profesyonel Elektrikli Bıçak Bileyici] 15 derecelik doğru bileme açısı bıçağınızı daha keskin ve kesmeyi kolaylaştırabilir.Yerleşik özel yaylı profesyonel tasarım, elmas taşlama tekerleklerinin bıçağa zarar vermeden bıçağa daha iyi yapışmasını sağlar. [Güvenli bir şekilde Yükseltilmiş Elektrikli Kalemtıraşlar]Alt kaymaz vantuz masaya sıkıca oturduğunda, tamamen sarılmış kabuk kasanızı korur.Uzun servis ömrüne sahip profesyonel tamamen bakır motorun tasarımı, güvenliği sağlamak için dahili fan ve aşırı ısınma koruma cihazı 5 dakika içinde otomatik olarak kapanacaktır. [Basit Yedek Parçalar ve Uygun Depolama] Günlük depolama ve parçaların değiştirilmesi için 3 ekstra taşlama tekerleği ve bir saklama çantası sağlanmıştır.Bu basit ve profesyonel elektrikli bıçak bileyici mutfağınızda kullanışlı bir araçtır.Elektrikli Bıçak Bileyici Üç Elmas Taşlama Tekerleğine Sahiptir (Kaba Taşlama Tekerleği/İnce Taşlama Tekerleği/Makas Taşlama Tekerleği) Ham Aşama Bıçağınızın Kenarını Onarabilir Veya Geri Yükleyebilir ,Künt Veya Açılmamış Bıçak İçin Kullanılır.İnce Kademe Bıçağın Kenarını Daha Keskin Hale Getirebilir,Bıçağın Rutin Bakımı İçin Veya Kaba Bileme İşleminden Sonra Kullanılır, Makas Kademesi Makasınızın Pürüzsüz Ve Daha Rahat Olmasını Sağlayabilir.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!