• Yeni Kız
Güç Adaptörü, Ayarlanabilir AC-DC Adaptör Dönüştürücü, Evrensel AC / DC Anahtarlama Güç Adaptörü, 9-24V/3-12V/4-24V Güç Kaynağı Adaptörü Şarj Cihazı Ev Elektroniği için Özel (Siyah)(9-24V3A)

Güç Adaptörü, Ayarlanabilir AC-DC Adaptör Dönüştürücü, Evrensel AC / DC Anahtarlama Güç Adaptörü, 9-24V/3-12V/4-24V

Alıcı reytingleri:
₺ 34.17

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

【Ayarlanabilir Voltaj】 Güç adaptörü kaynağı, farklı şarj cihazları ve farklı durumlar için uygun hale getirmek için 9-24 V/3-12 V/4-24 V ayarlanabilir voltajı benimser. 【LED Ekran】 Dahili LED, gerçek zamanlı şarj durumunu kontrol etmenize yardımcı olan gerçek zamanlı voltajı görüntüler. 【Verimli Güç Adaptasyonu】 Süper düşük parazit ve kararlı voltaj, yüksek verimli güç adaptasyonu elde edilmesine yardımcı olur. 【Çok seviyeli Koruma】 Aşırı akım koruması, aşırı gerilim koruması ve aşırı yük koruması, kısa devre koruması kararlılığı ve pürüzsüzlüğü sağlar.Güvenli bir şarj sağlar. 【Uzun Servis Ömrü】 Yüksek sıcaklığa dayanıklı malzeme ve ultrasonik kaynakçı çok dayanıklı ve güvenilir hale getirir.Hizmet ömrünü uzatır.Açıklama : Bu güç adaptörü, süper düşük parazitle şarjın stabilitesini ve pürüzsüzlüğünü sağlamak için 9-24 V/3-12 V/4-24 V çıkışı ve çok seviyeli korumayı benimser.Dahili LED, voltajı net bir şekilde görmenizi sağlar, böylece güç adaptasyonunun gerçek zamanlı durumunu kontrol etmenize yardımcı olur.Ve 9-24 V/3-12 V/4-24 V ayarlanabilir voltaj, farklı cihazlar ve farklı durumlar için uygun hale getirir.Özellikler : 1.Verimli Güç Adaptasyonu-Süper düşük parazit ve kararlı voltaj, yüksek verimli güç adaptasyonu elde edilmesine yardımcı olur. 2.Çok seviyeli Koruma-Aşırı akım koruması, aşırı gerilim koruması ve aşırı yük koruması, kısa devre koruması istikrarı ve pürüzsüzlüğü sağlar.Güvenli bir şarj sağlar. 3.LED Ekran-Dahili LED, gerçek zamanlı şarj durumunu kontrol etmenize yardımcı olan gerçek zamanlı voltajı görüntüler. 4.Ayarlanabilir Voltaj-Güç adaptörü kaynağı, farklı şarj cihazları ve farklı durumlar için uygun hale getirmek için 9-24 V/3-12 V/4-24 V ayarlanabilir voltajı benimser. 5.Uzun Servis Ömrü - Yüksek sıcaklığa dayanıklı malzeme ve ultrasonik kaynakçı çok dayanıklı ve güvenilir hale getirir.Hizmet ömrünü uzatır.Özellikler : Ürün tipi : Ayarlanabilir Güç Adaptörü Çıkış gerilimi : 9-24 V 3 A, 3-12 V 5 A, 4-24 V 1.5 A seçtiğiniz için Giriş gerilimi : AC110-240 V Çıkış gücü : 72 W Tak : ABD plug Malzeme : ABS Paket boyutu : yaklaşık. 15 * 10 * 5 cm/ 5.91 * 3.94 * 1.97 paket ağırlığı : 200g Paket Listesi : 1 x Ayarlanabilir Güç Adaptörü.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!