• Yeni Kız
Fitbit Versa 2 / Versa/Versa Lite Edition ile Uyumlu Fintie Bantları, Fitbit Versa Akıllı Saat ile Uyumlu Yumuşak Naylon Yedek Kayış Bileklik Aksesuarları-Siyah

Fitbit Versa 2 / Versa/Versa Lite Edition ile Uyumlu Fintie Bantları, Fitbit Versa Akıllı Saat ile Uyumlu Yumuşak

Alıcı reytingleri:
₺ 26.97

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Uyumluluk : bu zarif yedek aksesuar bileklik ile Uyumlu Versa 2 / Versa 2 Special Edition, Versa ve Versa Lite Edition, Versa Special Edition saatler. (Fitbit cihazı dahil değildir.).Rahat Giyen : Yumuşak, esnek ve nefes alabilen naylon örgüden yapılmıştır material.It dayanıklı ve hafif, rahat ve nefes alabilen bir his sağlar.Ayarlanabilir Uzunluk : Ayarlanabilir uzunluk için çoklu alternatif 10 delik, bandın boyutu bireysel bileğin durumuna göre serbestçe ayarlanabilir.5.51" -8.07” (140mm - 205mm) bileğe uyar.Kolay Açma / Kapama : Fitbit Versa'nıza güvenli bir şekilde kilitlenen yüksek kaliteli hızlı serbest bırakma yayı pimleri 3 x Hızlı Serbest Bırakma Yayı Pimleri.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!