• Yeni Kız
TMT Derma Rulo Kozmetik İğneleme Enstrüman İçin Yüz Titanyum Mikro iğneli rulo 0.25 mm Siyah Kolu, saklama kutusu ile Birlikte gelir

TMT Derma Rulo Kozmetik İğneleme Enstrüman İçin Yüz Titanyum Mikro iğneli rulo 0.25 mm Siyah Kolu, saklama

Alıcı reytingleri:
₺ 31.35

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

???? [PREMİUM KALİTE TİTANYUM ] TMT Premium Kalite Titanyum İğne Cilt Bakım Aracı içerir dermatologlar tavsiye mikro iğne uzunluğu 0.25 mm Siyah kolu. ???? [ EV kullanımı İÇİN GÜVENLİ ] Kısa iğne uzunluğuna sahip titanyum derma silindirimiz ev için güvenlidir use.It tıbbi bir cihaz olarak kullanılmak üzere tasarlanmamıştır ve vücudun yapısını veya herhangi bir işlevini etkilemesi amaçlanmamıştır. ???? [SAĞLIKLI GÖRÜNÜMLÜ CİLT ] Cildin görünümünü iyileştirmeye yardımcı olur ve daha pürüzsüz, parlak bir görünüm ve his için ölü cilt hücrelerini eksfoliye eder. ???? [KULLANIM ] Her kullanımdan önce ve sonra silindiri dezenfekte edin ve haftada yaklaşık 3-4 kez yatay, dikey ve çapraz olarak istenen alanda yuvarlayın.En sevdiğiniz nemlendirici, cilt serumları ve kremleri ile takip edin. ???? [ RİSKSİZ satın alma ] Size birinci sınıf bir müşteri deneyimi sunmayı %100 taahhüt ediyoruz.Siparişinizle doğru gitmeyen bir şey varsa veya arızalı bir ürün alırsanız veya bir yıl içinde bozulursa, lütfen bizimle iletişime geçin ve ihtiyacınız olan her konuda size hemen yardımcı olacağız. - TMT Mikro iğneli Rulo non-invaziv, kozmetik bir alet cilt bakımıdır tool.It ev kullanımı için güvenli olduğu düşünülen 0,25 mm'lik bir iğne uzunluğuna sahiptir."Dermatologların" sadece ev kullanımı için 0,3 mm'den daha kısa olan silindirleri önerdiğini lütfen unutmayın.Bu ürün tıbbi olarak kullanılmak üzere tasarlanmamıştır device.It ayrıca, hastalığın veya diğer durumların teşhisinde veya hastalığın tedavisinde, hafifletilmesinde, tedavisinde veya önlenmesinde kullanılmak üzere tasarlanmamıştır ve vücudun yapısını veya herhangi bir işlevini etkilemesi amaçlanmamıştır.Neler dahil?Yüz 0.25 mm Ücretsiz Saklama Kutusu için bir microneedle derma silindiri.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!