• Yeni Kız
Maven Iplik kadın Bandı Yoga Koşu Egzersiz Spor Egzersiz Atletik Spor Salonu Geniş Ter Esneklik Sıkı Kaymaz 2 Paket Set Kahve Fincanları ve Mor Katı Latte

Maven Iplik kadın Bandı Yoga Koşu Egzersiz Spor Egzersiz Atletik Spor Salonu Geniş Ter Esneklik Sıkı Kaymaz

Alıcı reytingleri:
₺ 36.00

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Ter emici kadın saç bantları, en kaliteli kumaş ve tasarımla üretilmiştir.Başınızı incitmeden veya iz bırakmadan giyilmek üzere tasarlanmış esnek kumaş.Seveceğiniz garanti edilen yüksek Kaliteli, Modern ve modaya uygun kumaşlar.Çok yönlü tasarım, egzersiz veya günlük kullanım için harika. 2 Paket.Bunları tuttuğunuzda farkı hissedeceksiniz.Kaliteli tasarım ve ürün.Maven Thread çok kullanımlı saç bantları, her gün egzersiz yapmak veya giymek için mükemmeldir.Yumuşak, esnek, ter emici ve yüksek kaliteli bir kumaş karışımından yapılmıştır.Artık kafa bantlarının çok küçük olması ve başınızı incitmesi veya çok büyük gerilmesi ve düşmesi konusunda endişelenmenize gerek yok.Maven Thread tasarımı çok yönlü ve modaya uygun olup, size yüksek bir fiyat olmadan üst düzey bir görünüm kazandırır.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!