• Yeni Kız
Hooqıct 9 pcs DIY yapı tuğlaları Gözlük ile Yapı Taşları Çocuklar için Yapı Doğum Günü Partisi Favor Karnaval Oyunları Parti Malzemeleri

Hooqıct 9 pcs DIY yapı tuğlaları Gözlük ile Yapı Taşları Çocuklar için Yapı Doğum Günü Partisi Favor Karnaval

Alıcı reytingleri:
₺ 44.97

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

building DIY yapı taşları gözlük seti 9 adet gözlük çerçevesi(3 sarı, 3 kırmızı ve 3 mavi) ve 9 paket renkli yapı tuğlası içerir, çocuklar için parti oyunlarına daha fazla eğlence getirebilir. Building Bina tuğla gözlükleri harika bir tasarıma sahiptir, çocuklarınız gözlüklerde sınırsız yaratıcı tasarımlar yapabilir ve bunları aileniz veya arkadaşlarınızla birlikte giyebilir. Kids Çocuklar için mükemmel parti oyuncakları doğum günü, blok temalı doğum günü partisi, karnaval partisi, bina doğum günü, sınıf oyunları, yapı taşı partisi, iç veya dış mekan oyunları. ✔ Tüm büyük yapı tuğlaları veya yapı taşı markalarıyla %100 uyumlu olan çocuklar, üzerine inşa ederek benzersiz gözlük çiftlerini oluşturabilirler. SAFE GÜVENLİ, dayanıklı VE TOKSİK OLMAYAN-Hooqict oyuncaklar, uzun ömürlü dayanıklılığa sahipken çocuklarınızın güvenliğini sağlamak için tasarlanmıştır.Emin olabilirsiniz.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!