• Yeni Kız
Qılmy Gri Tavşan Yeşil Yapraklar Spor Şişe termos Bardak Yalıtımlı Paslanmaz Çelik Şişeler için Spor Oyunları, açık Spor ve Seyahat, 600 ml

Qılmy Gri Tavşan Yeşil Yapraklar Spor Şişe termos Bardak Yalıtımlı Paslanmaz Çelik Şişeler için Spor Oyunları,

Alıcı reytingleri:
₺ 136.50

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

* Tutma süresi : 45℃ üstü için 10 saat, 65℃ üstü için 6 saat NOT * %100 satış sonrası servis garantisi veriyoruz, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. * Temizlerken, lütfen temizlemek için nötr deterjan ve ılık su kullanın, alkali ağartıcı, kimyasal mendil ve diğer temizlik maddelerini kullanmayın.GÜVENLİK MALZEMESİ : Spor Şişemizin tüm malzemeleri gıda sınıfı güvenli malzemelerdir.8 inç Kapasite : 600ml Kullanım Yöntemi * Küçükler lütfen yetişkinlerin rehberliğinde veya raporlamadan sonra kullanın. *Doğrudan ısıtmadan veya yüksek bir sıcaklığa yerleştirmekten kaçının place. * Vakum kabına kuru buz, gazlı içecekler ve yüksek basınca eğilimli diğer sıvıları eklemeyin; soya sosu, çorba vb. 100 Satış sonrası SERVİS GARANTİSİ : Müşterilere en iyi hizmeti sunmaya ve müşterilere en iyi alışveriş deneyimini sunmaya adadık.It soğuk tutarken buz küpleri eklemek daha iyidir.HEM SOĞUK HEM DE sıcak TUTUN : Vakum Şişemiz soğuk ve sıcak tutabilir. * Yorumlarınız ve önerileriniz çok açığız. *Soğuk ve ısı koruması dışında başka amaçlar için kullanmayın.KAPAK VE SAMAN : Şişe kapağı ve Termos Bardağının samanı, depolama, temiz ve hijyenik ve içme için uygun şekilde katlanabilen tek parça halinde tasarlanmıştır. * Ürünün etkinliğini etkileyecek düşme, çarpışma veya güçlü darbeden kaynaklanan fincanın deformasyonundan kaçının.Gıda sınıfı paslanmaz çelik iç tank, iç tankın dış duvarı, soğuk ve ısı korumasının etkisini arttırmak için bir ısı yalıtım tabakası ve bir vakum sıcaklık kilit tabakası ile donatılmıştır. * Sızıntıyı önlemek için, fincan gövdesi eğildiğinde lütfen fincan kapağını saat yönünde sıkın.It ürünü açık alev, mikrodalga fırın, indüksiyon ocağı veya bulaşık makinesinde ısıtmak kesinlikle yasaktır.Güvenli ve toksik olmayan, yüksek sıcaklığa dayanıklı ve deformasyon olmayan polietilen pipetlerle donatılmıştır.Kapak, hava sirkülasyonunu sağlamak ve içmeyi kolaylaştırmak için bir havalandırma valfi ile donatılmıştır.Eğer üründen memnun değilseniz, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin lütfen.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!