• Yeni Kız
LONGYE Kiti Değiştirin LCD Ekran ve Digitizer Tam Meclisi için Galaxy J6+, J4+, J610FN/DS, J610G, J610G/DS, J610G/DS, J415F/DS, J415FN / DS, J415G /DS (Siyah) Parçaları

LONGYE Kiti Değiştirin LCD Ekran ve Digitizer Tam Meclisi için Galaxy J6+, J4+, J610FN/DS, J610G, J610G/DS,

Alıcı reytingleri:
₺ 285.90

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Ölü dokunuş, Yavaş yanıt veren dokunuş, ekranın bir kısmı dokunmaya, kırık cama ve ekranın etrafındaki herhangi bir soruna yanıt vermiyor.Eski Ekranı Çıkarmak, içinde tutan yapıştırıcıyı yok eder place.So onları birbirine bağlamak için yenisiyle değiştirmeniz gerekir.Herhangi bir onarımı denemeden önce, kendinizi bir ESD (elektro statik deşarj) kayışı ile toprakladığınızdan emin olun.Bu, statik elektriğin telefonun içindeki elektronik bileşenlere zarar vermesini önleyecektir.Kurulum talimatı dahil değildir, lütfen yüklemek için profesyonel kişi isteyin.Yanlış işlem nedeniyle herhangi bir hasardan sorumlu olmayacağız.LCD Ekran ve Sayısallaştırıcı Tam Meclisi için Galaxy J6+, J4+, J610 FN/DS, J610 G, J610 G/DS, J610 G/DS, J415 F/DS, J415 FN/DS, J415 G / DS (Siyah).Ölü dokunuş, Yavaş yanıt veren dokunuş, ekranın bir kısmı dokunmaya, kırık cama ve ekranın etrafındaki herhangi bir soruna yanıt vermiyor.Ürün hakkında1. Yedek LCD ekran+ dokunmatik ekranlı sayısallaştırıcı grup Samsung Galaxy J6+, J4+, J610 FN/DS, J610 G, J610 G/DS, J610 G/DS, J415 F/DS, J415 FN/DS, J415 G / DS. 2. Eski, kırık, çatlak, hasarlı olanı değiştirin. 3. Cihazınızın her zamankinden daha ferahlatıcı görünmesini sağlayın. 4. Tamamen zinde ve çalışıyor. 5. Her madde göndermeden önce iyi durumda kontrol ve olmuştur. 6. Profesyonel kurulum şiddetle tavsiye edilir.Ekran yüklendikten sonra sorumlu olmayacağız.Kurulumdan Önce Notlar1. Ipuçları 1 : Kurulumdan önce test Test ederken, herhangi bir koruyucu filmi veya etiketi çıkarmayın.Lütfen statik elektrik sorununa dikkat edin.Herhangi bir onarımı denemeden önce, kendinizi bir ESD (elektro statik deşarj) kayışı ile toprakladığınızdan emin olun.Bu, statik elektriğin telefonun içindeki elektronik bileşenlere zarar vermesini önleyecektir.Göz koruması taktığınızdan emin olun ve parmağınızı cam parçalarıyla kesmemeye dikkat edin. 2. İpuçları 2 : test simüle Ekran değiştirme çok kırılgan bir üründür.Kurulumdan önce test etmenizi şiddetle tavsiye ederiz.Lütfen testi simüle eder, yani cep telefonu ayrı, (anakart + LCD veya ekran) bağlı ses kablosu ve yeni değiştirme, güç açık, test bitti.Test tamamsa, lütfen yükleyin.Gösteremiyorsa, lütfen ilk kez bizimle iletişime geçin.Ve lütfen cep telefonuna yüklemeye zorlamayın.Ekran yüklendikten sonra sorumlu olmayacağız. 3. İpuçları 3 : Kabloyu aşırı bükmeyin Lütfen LCD kablosunun aşırı bükülmediğinden emin olun.90 derecenin üzerinde bükülme siyah ekrana neden olur.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!