• Yeni Kız
Sevimli Hamster Fare, Kablosuz Fare 2.4 Ghz 1200 DPI Az Gürültü Karikatür Hayvan Şekli Taşınabilir Optik Fareler Dizüstü Windows Bilgisayar PC Laptop için USB Alıcısı ile Hediye Çocuklar (Pembe)

Sevimli Hamster Fare, Kablosuz Fare 2.4 Ghz 1200 DPI Az Gürültü Karikatür Hayvan Şekli Taşınabilir Optik Fareler

Alıcı reytingleri:
₺ 53.97

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

[Not : USB alıcısı farenin alt kısmında, pil yuvasının yanındadır.]Tak ve Çalıştır, sadece USB alıcısını PC'nize takın.Akülü, sadece sadece 1x AA pil gerekir (dahil değildir).Karikatür Hayvan Şekli Tasarımı : Yaratıcı hamster şekli, yazma işlemine eğlence katar, Hafif ve basit özellikler fareyi yolculuk, ofis, ev için mükemmel kılar. 2.4 GHz Kablosuz Fare : 33' (15m) ' ye kadar artan çalışma mesafesi ile güvenilir bağlantı sağlar ve gecikmeleri, kesintileri ve parazitleri ortadan kaldırır.Ince ve Taşınabilir Tasarım : uygun, sadece 60g ağırlık, yaklaşık 10.5x7. 30x4. 0 cm.Seyahat taşımak için mükemmeldir ve dizüstü bilgisayar çantanıza kolayca takılabilir ve ultra yerden tasarruf sağlar.Sistemi kontrol etmek için çoğu bilgisayarı destekleyin.Sistem gereksinimi : Windows XP / Vista için/7/8/10. Kadın kullanıcılar veya küçük çocuklar için özel olarak tasarlanmış benzersiz hamster şekli kablosuz fare hands.As ailenize ve arkadaşlarınıza göndermek için harika bir hediye.Özellik : .Modeli : 2.4 G sevimli hamster fare.DPI : 1200. Çalışma yöntemi : Optik.İletim mesafesi : 10 metre.Pil kapasitesi : 1 AA pil(dahil değildir).Boyutu : 105 * 73 * 40mm / 4.13 * 2.87 * 1.57in.Net ağırlık : 60g. Gelişmiş sensörlü sessiz tasarım, sessiz tıklamalar ve güzel tepki sağlar.Fareyi verimli bir şekilde kullanabilirsiniz ve rahatsız edici tıklama sesinden rahatsız olmazsınız.33 feet'e kadar güvenilir bağlantı sağlayan gelişmiş 2.4 G kablosuz teknolojiye sahiptir.Paket şunlardır : . 1 * Kablosuz Fare. 1 * USB Alıcısı (farenin arkasında).

Ürün hakkında

Model:
2.4G cute hamster mouse DPI
Wide compatibility Plug and play, no software needed,Works with Win98/win7/2000/ME/XP/VISTA etc,as well as compatible for PC, Laptop, Macbook and more. Wireless Mouse with USB Receiver Comfortable & Responsive Mute design with the advanced sensor ensures silent clicks & nice responsive. You can use the mouse efficiently and won’t be bothered by the annoying clicking sound. Features advanced 2.4G wireless technology that ensures reliable connection up to 33ft. Package Include:
1 * Wireless Mouse 1 * USB Receiver (On the back of the mouse) Read more

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!