• Yeni Kız
DANQİNG A6 PU Deri Bağlayıcı, 6 Halka Bağlayıcı Sayfaları ile, Kişisel Organizatör Planlayıcısı, Doldurulabilir Dizüstü Bağlayıcı, 6 Halka Bağlayıcı Dergisi, PU Deri Cep Dizüstü, 6.5 x 3.7 Yaprak (Koyu Kahverengi)

DANQİNG A6 PU Deri Bağlayıcı, 6 Halka Bağlayıcı Sayfaları ile, Kişisel Organizatör Planlayıcısı, Doldurulabilir

Alıcı reytingleri:
₺ 26.97

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

DURABLE DAYANIKLI : Deri kapak destek ve koruma sağlar. LEATHER DERİ : Yüksek kaliteli PU deriden yapılmış, yumuşak ellerde. REF DOLDURULABİLİR : Doldurulabilir halka bağlayıcı kişisel organizatör, 80 yaprak ekleme kağıdı içerir. ♦ BİRÇOK kullanım : Zarif görünüm ve dayanıklılık.Yazma ve çizim için mükemmel boyut.Cep boyutu seyahat ederken veya tatilde taşımak için uygundur.Bu günlük ciltleyici günlük planlamacılar, şifre defterleri, işletme yöneticileri, günlükler, sanatçı eskiz defterleri, eskizler, çizimler için kullanılabilir. GIFT İDEAL HEDİYE : Ücretsiz hediye kutusu ambalajı.Harika bir yıldönümü, mezuniyet hediyesi, Sevgililer Günü hediyesi veya doğum günü hediyesi yapın!.Özellikler : Kapak malzeme : 6.54 x 3.74 inç / 14.5 x 9.5 c PU Deri Sayfa : 80 Sayfa : 160 Kapak boyutu : 8 x 4,53 inç / 18.5 cm x 9.5 cm Yaprak boyutu : .m Paket * Boş Paper40 * 1 Çizgili Kağıt * Kraft Hediye Kutusu Özellikleri : ring binder planner daha dayanıklı olan yüksek kaliteli PU deri, PU Deri yapılmış.Cover40 1 * telli Dahil : Paslanmaz 6 Çelik Halka Bağlayıcı Bağlayıcı, paslanması ve sertleşmesi kolay olmayan paslanmaz çeliktir, sayfaları kolayca eklemek veya çıkarmak ve sayfaları güvenli bir şekilde tutmak için 6 halka bağlayıcı açma ve kapama mekanizmasıdır.Gevşek yaprak bağlayıcı 180° ' de düz olabilir.Doldurulabilir Kağıt Sayfa boyutu : 6.54 "×3.74 " Dolum kağıdına ihtiyacınız varsa, lütfen Asın B073 P9 NG9 B'Yİ arayın. Kalem Tutucu Kalem tutucu kalemi sıkıca, hızlı ve easy.It yazını bitirdiğinde kalemini tutman senin için uygun.Kalemini kaybetme konusunda asla endişelenme.Kart Tutucu ve Fatura Cepleri Kartvizitinizi, kimlik kartınızı, Banka kartınızı, VIP kartınızı, faturalarınızı, biletlerinizi ve fotoğraflarınızı saklamak için çeşitli cepler kullanılabilir.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!