• Yeni Kız
YIBANG-DZSW Kar Zincirleri Anti-Patinaj Zinciri Otomotiv Genel Havacılık Tel Halat Anti-Patinaj Zinciri Kar Off-Road Araç SUV Acil Zincir Arabalar için Yolcu SUV Kamyon Manyetikler

YIBANG-DZSW Kar Zincirleri Anti-Patinaj Zinciri Otomotiv Genel Havacılık Tel Halat Anti-Patinaj Zinciri Kar

Alıcı reytingleri:
₺ 308.70

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Kurulum yöntemi : jack-ücretsiz, kurulumu kolay.Şartname : 1 takım (iki lastik için uygundur).Malzeme : Alaşım Manganez.Modeli : Aile arabası/SUV / MPV, vb.Aşağıdaki lastik boyutları için uygundur : S : 165-195.M : 205-225.L : 235-285. Havacılık tel halatı : 133 havacılık tel halatı, endüstriyel sınıf karbon çeliği ile sarılır, böylece seyahatinizde size güvenle eşlik edebilirsiniz.Patlıcan mekanik sıkma : akıllı yükleme, daha rahat ve daha güvenli, etkili kar zinciri sıkın ve Bağlantı patlıcan firmer Mechanical sıkma : akıllı yükleme, daha rahat ve daha güvenli, etkili kar zinciri sıkın ve Bağlantı firmer Easily sıkıntılar sürüş ile anlaşma : etkili çeşitli sert ortamlarda, güvenli ve kaymaz başa, sürüş güvenliğini sağlamak için.Kaymaz : kar, çamur, çöl, buzgenellikle kar ve çamurlu yollarda, aracın normal sürüşünü sağlamak için lastiklerin kaymasını önlemede rol oynar.Ve off-road, saha araştırması ve dağ sürüşünde yeri doldurulamaz bir rol oynar.Sürüş hızı 40 km / s'yi geçmemeli ve zinciri tahrik tekerleğine çimentolamak gibi iyi huylu yollarda sürmemelidir.Araç önden çekişli ise, ön tekerleklere takın.Araç arkadan çekişli ise, arka tekerleklere takın.

Ürün hakkında

1 set (suitable for two tires) :

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!