• Yeni Kız
CZWESTC Kuş Levrek ile Vantuz, Papağan Duş ve Pencere Levrek Standı, Papağan Duvar Banyo Ayakta Raf için Kuş, Kakadu, amerika Papağanı, Papağan, Parakeet (Çeşitli Renkler)

CZWESTC Kuş Levrek ile Vantuz, Papağan Duş ve Pencere Levrek Standı, Papağan Duvar Banyo Ayakta Raf için Kuş,

Alıcı reytingleri:
₺ 38.97

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Boyutu : Bu kuş levrek ile vantuz 22.7x18. 2x18. 2 cm/ 8. 9x7. 2x7. 2 inç.Kaymaz Levrek : Tüylü arkadaşınızın duş sırasında bile kaymasını önlemek için levreğimiz buzlu malzeme ile kaplanmıştır.Geniş Kullanım : Papağanın duş zamanının tadını çıkarması için pencere, banyo duvarı gibi birçok pürüzsüz yüzeye yapıştırabilirsiniz.Sağlıklı Alışkanlık : Düzenli banyo, evcil hayvan kuşlarınızın fiziksel ve zihinsel refahını sağlamak için kuş tüyünü temiz ve temiz tutacaktır. % 100 Memnuniyet Garantisi : Ürününüz beklentilerinizi karşılamıyorsa, iade veya değiştirme talebinde bulunmanız yeterlidir.Paket içeriği : Vantuzlu 1 x Kuş levrek Özellikler : Marka Adları : CZWESTC Renk : Çeşitli renk Miktar : 1 adet Boyut : 22.7 x 18.2 x 18.2 cm/ 8.9 x 7.2 x 7.2 inç Tüylü arkadaşınızın duş sırasında bile kaymasını önlemek için levreğimiz buzlu malzeme ile kaplanmıştır.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!