• Yeni Kız
Solar4America 10A 20A 30A PWM Solar Şarj Regülatörü 12 V / 24 V Otomatik, LCD Ekran ile, Güneş Rüzgar Jeneratör Sistemi için (20A)

Solar4America 10A 20A 30A PWM Solar Şarj Regülatörü 12 V / 24 V Otomatik, LCD Ekran ile, Güneş Rüzgar Jeneratör

Alıcı reytingleri:
₺ 119.97

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

[Çok yönlü] PWM şarj kontrol cihazlarımız, sistem voltajını ve sıcaklık kompanzasyonunu otomatik olarak tanımlar ve şarj parametrelerinin otomatik olarak güncellenmesini sağlar. [Dayanıklı ve Güvenli] Şarj regülatörü, kurşun-asit ve lityum piller için şarj seçenekleri sunar.Ek olarak, kontrolör, aşırı şarj, aşırı deşarj, aşırı yük, kısa devre ve ters bağlantı için koruma sağlarken, eşitlenmemeyi ve sülfürasyonu önleyerek pil ömrünün uzamasına izin verir. [Kullanımı Kolay] Her denetleyici, kullanım kolaylığı sağlamak için bir grafik LCD ekran ve 2 tuşlu düğme arayüzü ile birlikte gelir.Ürünle birlikte verilen RJ12 veri bağlantı noktası, denetleyicinizi Solar4 America Apollo izleme yazılımımıza ve cep telefonu uygulamamıza bağlamak için kullanılabilir.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!