• Yeni Kız
kamera Lensleri için 67mm X2 CPL Dairesel Polarize Filtre-Lens Bezi ile AGC Optik Cam Polarize Filtre-MRC8-Nanotec Kaplamalar-Çığır Açan Fotoğrafçılıkla Hava Sızdırmazlığı

kamera Lensleri için 67mm X2 CPL Dairesel Polarize Filtre-Lens Bezi ile AGC Optik Cam Polarize Filtre-MRC8-Nanotec

Alıcı reytingleri:
₺ 267.00

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

X2 CPL (Dairesel Polarize) FİLTRE : X2 CPL filtre, Japonya'da üretilen kritik derecede keskin AGC camına sahiptir.Kritik derecede keskinliği çözen ve mükemmel renk nötrlüğü sağlayan X2 CPL, ultra ince bir çerçeve profili, MRC8 ve dayanıklı hava koşullarına dayanıklı bir yapıya sahiptir.MRC8 KREDİ FİLTRESİ : Uzun pozlamalarda kolayca karışan istenmeyen parlamayı ve gölgelenmeyi ortadan kaldırmak için eşit şekilde uygulanan MRC8.MRC8'İMİZ yapısal olarak camın kendisinden daha serttir ve camı sık saha çalışması unsurlarından koruyan koruyucu çizilmeye karşı dayanıklı bir tabaka sağlar.NANOTEC : En son teknolojiye sahip mrc8'e ek olarak, optik mühendislerimiz nanotec adı verilen yeni nano kaplama katmanı teknolojisini, kir, su ve diğer elementleri emmek ve lekelemek yerine boncukla itmek için sıfırdan geliştirdiler.Tamamen hava koşullarına dayanıklı X2 çekiş çerçevemizde yer alan X2 CPL, en zorlu çevre koşullarına dayanacak şekilde üretilmiştir.FİTMENT : Bu CPL filtre tüm 67mm kamera lensleri ile uyumludur.Lens iplik boyutunuz lens kapağınızın altına basılacak veya lens namlusunda bir yere yazılacaktır.Doğru boyutu sipariş ettiğinizden emin olun, aksi takdirde lensinize uymaz. 25 YILLIK DESTEK : 25 Yıllık Demir Kaplı Garantimizle yaptığımız her CPL filtresinin arkasındayız.Her X2 CPL filtresi, iç çerçeveye kazınmış benzersiz bir seri numarası lazerine sahiptir.25 Yıllık Demir Kaplı Garantinizi etkinleştirdiğinizde, bu seri numarasını size atarız, böylece bu benzersiz filtreyle ilgili gelecekteki tartışmalar izlenir, sorunlar kaydedilir ve gelecekteki ürün tasarımına giren her şey.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!