• Yeni Kız
5 X 2 Döner Teker Frenli Çelik Göbek Üzerinde Ağır Hizmet Tipi Kırmızı Poliüretan Tekerlek (2) ve Sabit (2) 4 Alet Kutusu Tekerleği Seti Başına 4.000 lbs-CasterHQ Markası ( 5)

5 X 2 Döner Teker Frenli Çelik Göbek Üzerinde Ağır Hizmet Tipi Kırmızı Poliüretan Tekerlek (2) ve Sabit (2)

Alıcı reytingleri:
₺ 383.97

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Frenli (2) ve Sabit (2) Çelik Göbek Üzerinde 5" X 2 " Döner Tekerli Ağır Hizmet Tipi Kırmızı Poliüretan Tekerlek - 4'lü Set Başına 4,000 LBS. Içerir : 3/4" Rulman ile 1/2 " KIMLIK Burç - Zerk Uydurma Tekerlek Hub, Zerk Aks, ve Döner Raceway için Kolay Yağlama ve Bakım.Tekerlek Malzemesi : Gümüş Çelik Çekirdek üzerinde Ağır Hizmet Tipi Kırmızı Poliüretan.Ağırlık Kapasitesi : Teker Başına 1.000 lbs veya 4'lü Set için 4.000 lbs. Paket İçeriği : Frenli 4 - 2 Döner Tekerlek ve 2 Sert Tekerlek Seti (4 Paket).Bu liste, Çelik Tekerlek üzerinde Kırmızı Poliüretanlı 5" x 2" Tekeri içindir.Her Tekerlek / Tekerlek 1.000 lbs kapasiteye sahiptir, bu da bir dizi 4 tekerleğin 4.000 lbs tutacağı anlamına gelir.Her tekerlek, tekerleğin içinde 3/4" Makaralı rulman ve Anahtar ile birlikte gelir.Kolay yağlama ve bakım için döner tekerleklerin Tekerlek Göbeği, Aksı ve Yuvarlanma yolunda zerk / gres bağlantı parçaları sağlıyoruz.Bu tekerlekler alet kutuları, arabaları, masaları, çalışma tezgahları, plat form kamyonları, ağır ekipman ve daha fazlası için mükemmeldir.Bu liste, Üst Kilitleme Frenli 2 Döner tekerlek ve 2 Sert / Sabit Tekerlek ile birlikte gelir.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!