• Yeni Kız
kıngnero Noel Kardan Adam Döner Mumluk Iplik Şamdan Metal Küçük Hediye, atlıkarınca Mum çay ışık Metal Şamdan Ev Dekorasyon ıçin

kıngnero Noel Kardan Adam Döner Mumluk Iplik Şamdan Metal Küçük Hediye, atlıkarınca Mum çay ışık Metal Şamdan

Alıcı reytingleri:
₺ 44.40

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Kingnero, Noel için dekore edilmiş bir kardan adam atlıkarınca döner şamdandır scenes.It paslanmaz çelik malzemelerden üretilmiştir.Her metal bağlantı parçası elektrolizle kaplanmıştır ve yüzey parlak ve parlaktır.Bir mum yaktığınızda, yükselen ısı fanın saat yönünde dönmesine neden olur ve kardan adam kolye herhangi bir güç cihazı olmadan mum ışığında hareket eder.Kardan adam atlıkarınca şamdanı çalışırken, kardan adamın kolyesi odanın etrafındaki parlak mum ışığını yansıtır ve romantik bir Noel atmosferi yaratır.Bu yel değirmeni kardan adam çay ışık mumluk yatak odası, oturma odası, pencere, restoran, alışveriş merkezi, otel, kulüp, parti, doğum günü partisi, düğün, Noel, vb gibi çeşitli kapalı durumlar için uygundur.Bu kardan adam şamdan arkadaşlarınıza ve ailenize tatil hediyesi olarak verilebilir.Kingnero'nun Noel sahnesiyle süslenmiş kardan adam atlıkarınca döner şamdan paslanmaz çelikten imal edilmiştir.Metal bağlantı parçaları elektrolizle kaplanmıştır ve yüzey parlak ve parlaktır.Bir mum yaktığınızda, yükselen ısı fanın saat yönünde dönmesine neden olur ve kardan adam kolye herhangi bir güç cihazı olmadan mum ışığında hareket eder.Kardan adam atlıkarınca şamdanı çalışırken, kardan adamın kolyesi odanın etrafındaki parlak mum ışığını yansıtır ve romantik bir Noel atmosferi yaratır.Güzel Noel kardan adam kolye, güzel Noel sahne dekorasyon mum bardak.b > Özellikler-Renk : Gümüş. - Malzeme : paslanmaz çelik. - Ürünler şunlardır : 1* fan, 1* kutup, 5* Noel ağacı kolye, 1 * mum fincan.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!