• Yeni Kız
Tembel Boyun Asılı Stil Çift Soğutma Fanı, salaheiyodd Eller Serbest Boyun Bandı Fanı, El Ücretsiz Kişisel Fan, Kulaklık Tasarımı Giyilebilir Taşınabilir USB Şarj Edilebilir Boyun Bandı Fanı (3 Hız) (Pembe)

Tembel Boyun Asılı Stil Çift Soğutma Fanı, salaheiyodd Eller Serbest Boyun Bandı Fanı, El Ücretsiz Kişisel

Alıcı reytingleri:
₺ 29.94

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Delivery Teslimat hakkında : Biz için hızlı bir nakliye yolu seçecektir you.It gelmesi 7-20 gün sürer. Comfortable Rahat ve eller serbest deneyim için aşınma önleyici fan.İhtiyaçlarınızı karşılamak için fan açısını ayarlayın. ✔ Rüzgar hızını değiştirmek kolay-Bir anahtar anahtarı ile 3 rüzgar hızını değiştirin. ✔ Hafif ve şık tasarım, spor yaparken yük yok. ♦ Boyut : 280x190mm. Özellikler : Sizi serinletmek için süper güçlü rüzgar.Rahat ve eller serbest deneyim için aşınma önleyici fan.İhtiyaçlarınızı karşılamak için fan açısını ayarlayın.Hafif ve şık tasarım, spor yaparken yük yok.Rüzgar hızını değiştirmek kolay-Bir anahtar anahtarı ile 3 rüzgar hızını değiştirin.Şartname : Tipi : Mini Boyun Çift Fanlar Dahili lityum pil : 3.7 V 2000 m Ah Güç : 0.3 W-1.2 W Güç girişi : DC 5 V 1 A Ağırlık : Yaklaşık. 168g Boyutu : 280x190mm Talimatları : 1. 3 saniye boyunca uzun basın (açık/kapalı) 2. Rüzgar hızı 3 arasında geçiş yapmak için düğmenize dokunun. Gösterge ışığı : Çalışma : mavi ışık yanıp söner Şarj : kırmızı ışık Tam şarj : mavi ışık yanıyor Düşük pil : kırmızı yanıp sönüyor Malzeme : abs Paket listesi : 1 x Sports Fan 1 x USB şarj kablosu.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!