• Yeni Kız
YARNOW Noel Silikon çikolatalı kurabiye Kalıpları Fondan Çerez Stampers Pişirme Kalıp Yapımı için Sabun Mum Şeker (Pembe)

YARNOW Noel Silikon çikolatalı kurabiye Kalıpları Fondan Çerez Stampers Pişirme Kalıp Yapımı için Sabun Mum

Alıcı reytingleri:
₺ 30.87

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Noel teması : Noel ağacı, eldivenler, kale, kardan adam ve diğer film araçları, çocuklarınız için harika Noel yemekleri yapın.Yüksek kaliteli silikon kalıp : %100 gıda sınıfı şeker silikonu, BPA içermeyen, çevre dostu malzeme, ısıya dayanıklı sıcaklık - 104 ℃ ila 446 ℃ arasındadır ve fırınlarda, dondurucularda, mikrodalga fırınlarda ve bulaşık makinelerinde güvenle kullanılabilir.Kolay kalıptan çıkarma : yapışmaz silikon kalıp, doldurması kolay, kullanımı kolay, kolay temizlenebilir, kekleri veya çikolataları kolayca çıkarabilirsiniz.Çok fonksiyonlu kullanım : yaklaşan tatiller için şekerler veya diğer atıştırmalıklar yapın.buz küpleri, şeker, çikolata, sabun, kek, jöle, puding vb.Yapmak için çok uygundur. ve kendi malzemelerinizi sağlıklı bir alternatif atıştırmalık olarak karıştırın.Çatlaklar hakkında endişelenmeyin : sert plastik kalıplar kullanın ve bazen parçayı çıkarmaya çalıştığınızda kalıp olacaktır.Ama bu silikon kalıp çatlamaz ya da çatlamaz.Açıklama Bu, yaklaşan tatiller için şeker veya diğer atıştırmalıklar yapmak için Noel temalı bir kurabiye kalıbıdır.buz küpleri, şeker, çikolata, sabun, kek, jöle, puding vb.Yapmak için çok uygundur.Çocuklarınız için harika Noel lezzetleri hazırlayın.Özellikler-Malzeme : Silikon.- Boyut : 18. 20 X14. 50 X2. 50 cm / 7. 15 X5. 70 X0. 98 inç.- Noel teması : Noel ağacı, eldivenler, kale, kardan adam ve diğer film araçları, çocuklarınız için harika Noel yemekleri yapın.- Yüksek kaliteli silikon kalıp : %100 gıda sınıfı şeker silikonu, BPA içermeyen, çevre dostu malzeme, ısıya dayanıklı sıcaklık - 104 ℃ ila 446 ℃ arasındadır ve fırınlarda, dondurucularda, mikrodalga fırınlarda ve bulaşık makinelerinde güvenle kullanılabilir.- Kolay kalıptan çıkarma : yapışmaz silikon kalıp, doldurması kolay, kullanımı kolay, kolay temizlenebilir, kekleri veya çikolataları kolayca çıkarabilirsiniz.- Çok fonksiyonlu kullanım : yaklaşan tatiller için şekerler veya diğer atıştırmalıklar yapın.buz küpleri, şeker, çikolata, sabun, kek, jöle, puding vb.Yapmak için çok uygundur. ve kendi malzemelerinizi sağlıklı bir alternatif atıştırmalık olarak karıştırın.- Çatlaklar hakkında endişelenmeyin : sert plastik kalıplar kullanın ve bazen parçayı çıkarmaya çalıştığınızda kalıp olacaktır.Ama bu silikon kalıp çatlamaz ya da çatlamaz.Paket içeriği 1 x kek kalıbı.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!