• Yeni Kız
TJ.MOREE TAMAM, AMA İlk Kahve İşareti Kahve Hediye Kahve Sevgilisi için Kahve Barı, ev Ofis Dekor Kahve İstasyonu Köşe Dekor

TJ.MOREE TAMAM, AMA İlk Kahve İşareti Kahve Hediye Kahve Sevgilisi için Kahve Barı, ev Ofis Dekor Kahve İstasyonu

Alıcı reytingleri:
₺ 23.97

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

KAHVE barı için KOMİK kutu işareti DEKORU : Bu, kahve barınıza, evinize mükemmel bir ektir office.It herhangi bir kahve alanının yakınında bir rafa veya masaüstüne oturacak kadar küçüktür.Mesaj size hak ettiğiniz bir dinlenmeyi hatırlatıyor.RUSTİK TARZ : Beyaz kelimelere sahip bu klasik kara kutu rustik görünümlüdür, çiftlik evi banyo dekorunuzla iyi gider ve tuvalet üstü bir raf için uygundur.BOYUTLAR : 5. 9x5. 9x1. 5 inches.It okumak için yeterince büyük ama çok fazla yer kaplamıyor.Ekran rafınız için mükemmel bir boyut!.GAG HEDİYE : arkadaşlarınız veya aileniz için mükemmel bir gag hediye yapar.Sevdiklerinize onları yüksek sesle güldürecek komik bir hediye verin.YÜKSEK KALİTE : Bu işaret kontrplaktan yapılmıştır ve bir kutu içinde paketlenmiştir.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!