• Yeni Kız
Bhoga Yoga Pad-Mini Yoga Mat, kaymaz yoga mat, mini mat, seyahat mat, hizalama mat, meditasyon mat, inversiyon mat, büyük kavrama yoga mat, lazer kazınmış, mandala mat, dayanıklı, çevre dostu, biyolojik olarak parçalanabilir, doğal yoga mat

Bhoga Yoga Pad-Mini Yoga Mat, kaymaz yoga mat, mini mat, seyahat mat, hizalama mat, meditasyon mat, inversiyon

Alıcı reytingleri:
₺ 179.85

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Büyük kavrama, kaymaz, Lazer kazınmış tasarım kapalı ovmak olmaz.Çevre dostu ve dayanıklı; eko-PU üst deri ile %100 Doğal Kauçuk;.Ekstra uzun ve ekstra kalın-25.75" x 19.75 " x .2 " 660mm x 500mm x 5mm yaklaşık.Süper-lite-Yaklaşık. 1,75 lb. / 0,79 kg.Lotus Hizalama Yoga Pedimiz çoğundan daha uzun ve daha kalındır mini-mats.It tam boyutlu Lotus paspaslarımızla aynı üstün kaliteli %100 doğal kauçuk ve eko-PU cilde sahiptir!Çantanıza sığacak kadar küçük ve taşıyacak kadar hafif anywhere.It meditasyon, oturmuş pozlar, inversiyonlar ve diğer pozlar için mükemmel boyut!Dizler, eller ve bilekler için ekstra yastıklama olarak tek başına veya herhangi bir matla kullanın!Bhoga'nın Lotus-sun Yoga Pedi ile her zaman ve her zaman mükemmel zahmetsiz vücut hizalamasına sahip olun!.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!