• Yeni Kız
40 Bekarlığa Veda Partisi İçme Oyunu Dare Kartı-Bekarlığa Veda Kazı Kazan Kartları - Kızlar Gece Etkinliği, Gelin Duşları, Gelin Partileri, Kız Partisi için Mükemmel-Bekarlığa Veda Gecesi Dare Kartı-40 sayfa (Beyaz)

40 Bekarlığa Veda Partisi İçme Oyunu Dare Kartı-Bekarlığa Veda Kazı Kazan Kartları - Kızlar Gece Etkinliği,

Alıcı reytingleri:
₺ 32.97

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

- 35 cesaret kartı, 5 boş kart (Kendi kurallarınızı yazın) ve 40 kazı kazan çıkartması dahil. - Kart Boyutu 2 " x 3.5 "(kartvizit boyutu), Kazı kazan Çıkartmaları Boyutu 1.6" x 1.3", çantaya, çantaya veya cebe sığacak kadar küçük!. - Misafirleriniz, cesaretlerini ortaya çıkarmak için ortaya çıkarmak için kartlarını çizerek çok eğlenecekler. - Bekarlığa veda partisi, gelin duşu, düğün duşu veya kız gecesi için harika.Çok fazla kıkırdama üreteceğinden emin olan bu oyun!Buzu kırmak için harika bir yol!NELER DAHİL? 40 Kart (Boyut : 2 "x 3.5") Ve 40 Folyo Kazıma Çıkartması( Boyut : 1.6 "x 1.3") -35 cesaret kartı -5 boş kart (Kendi kurallarınızı yazın) Nasıl oynanır?Herkesin kendi kartı vardır, sadece cüretleri ortaya çıkarmak için kartları kazıyın, sadece yapın!Geri çekilme cezalandırılacak!.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!