• Yeni Kız
XİAOTİNGDAFA Sulama Konektörü 10 Damlatıcı Kafa Damla Sulama Kiti Otomatik Su Sızıntı Sulama Cihazı Bahçe Sera Balkon Saksı Bitkileri Damla Sulama bahçe Memesi

XİAOTİNGDAFA Sulama Konektörü 10 Damlatıcı Kafa Damla Sulama Kiti Otomatik Su Sızıntı Sulama Cihazı Bahçe Sera

Alıcı reytingleri:
₺ 198.00

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Yapısal ÖZELLİKLERİ bu yıl bir iş gezisi ya da çiçekleri sulamak için her gün istemiyorsanız,Bitkiler de sağlık için onlara uyum sağlamak için daha fazla su içmek gerekir. 【UYGULAMA】Akıllı sulama sistemlerine zaman harcanmaz ve para harcanmaz.Bunlar basit sulama sistemleri. 【KURULUM】 Dakikalar içinde kurulabilir ve çalıştırılabilir. 【ÖZELLİKLER】 Su depolama tamamlandıktan sonra, su ve gübre doğrudan bitkilerin köklerine gönderilecektir. 【Kullanımı KOLAY】 Otomatik sulama cihazının toprağa dikey olarak yerleştirilmesi gerekir.Açıklama : 1. En uygun ve basit sulama cihazı : sadece bağlantıyı musluğa bağlamanız, su ejderha anahtarını açmanız gerekir, otomatik olarak sulanır.2. 10 Mister Nozulu : Bir sette 10 sulama nozulu vardır ve aynı anda 10 tencere su sulanabilir.3. Kullanımı kolay : kazma veya sıhhi tesisat becerilerine gerek kalmadan basit kurulum.4. Yaygın olarak kullanılan : Otomatik sulama kiti tarım, çim, sebze bahçesi, bahçe, sera, çiçek yatağı, yüzme havuzu atomize soğutma sulama için çok uygundur.5. Esnek kanallar, ağaçlar, çalılar, çiçek tarhları ve diğer mevcut peyzajlarla avluya kolayca ve güvenli bir şekilde monte edilebilir.Özellikler : Adı : 10 damla sulama sistemi setmalzeme : Plastik Tipi : Sulama kitiuzunluğun her tarafı : Yaklaşık. 1.6 m Features : Otomatik sulama kitimodel Numarası : Damla sulama kitiiş parçacığı bağlantısı : 1/2 inç (20mm) Ürün Listesi : 10 Set x 10 damlatıcı kafa sulama sistemi kit Lütfen not : 1.Boyut eller tarafından ölçülür, bazı sapma olabilir, ancak kullanımı etkilemez.Lütfen satın almadan önce ayrıntılar sayfasındaki ürün boyutunu dikkatlice okuyun.Teşekkür ederim.2.Farklı ortam ışığı ve farklı görüntü aygıtı ayarları nedeniyle, gördüğünüz resimlerle öğelerin kendileri arasında bazı sapmalar olabilir.Lütfen anlayın.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!