• Yeni Kız
AutoLine Pro Otomotiv Duman Makinesi Kaçak Dedektörü EVAP Vakum Teşhis Test Cihazı / Ekonomi Serisi / ABD'de üretilmiştir

AutoLine Pro Otomotiv Duman Makinesi Kaçak Dedektörü EVAP Vakum Teşhis Test Cihazı / Ekonomi Serisi / ABD'de

Alıcı reytingleri:
₺ 121.11

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

【 YÜKSEK PERFORMANS】 ABD'de üretilmiştir.Ekonomi Serisi sürüm 2.0, çok fazla duman çıkarır!Kompakt, güçlü ve tüm kaliteli bileşenler 2.0 sürümünde yükseltildi. Tüm üniteler, tüm rekabetten daha fazla duman üretmesi ve sonsuza dek sürmesi garanti edilen yepyeni ALP YÜKSEK VERİMLİ Seramik Duman Sistemimizle birlikte gelir (duman bobini ömür boyu garantimize sahiptir). 【 HER TÜRLÜ SIZINTIYI TEŞHİS EDİN】Maliyetin bir kısmı için EVAP / Vakum / egzoz / ve daha fazlasını sürekli olarak duman testi yapın. 【 PRECİSE VE SAFE】 Engineered 100% tüm araçlar için güvenli.Kalın Duman çıkışı en küçük sızıntıları bile algılar.Her birim 1 yıl TAM KAPSAMA garantisi ile desteklenmektedir!Bir AMERİKAN aile şirketi olarak, ürünlerimizin arkasında gururla duruyoruz.Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, doğrudan bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. 【NASIL çalışır ? 】 (1) Birlikte verilen OEM Onaylı Duman Sıvısı ile doldurun.Kit, ürünle birlikte verilen OEM Onaylı Sıvı ile çalışır veya kendi USP Mineral Yağınızı / Bebek Yağınızı kullanabilirsiniz. (2) Güç Kablosunu Bağlayın (3) Hava Kaynağınızı Bağlayın.HER BOYUTTA ve HER TÜRLÜ HAVA KOMPRESÖRÜ ÇALIŞACAKTIR. (4) Duman Algılama Teknolojisi ile sızıntı olup olmadığını kontrol edin. 【 HIZLI, ÜCRETSİZ ve GÜVENLİ TESLİMAT】 TÜM siparişler Hızlandırılmış Öncelikli Gönderim yoluyla aynı gün gönderilir! (aynı gün için, 12pm PST / 3pm est'den önce sipariş verin) Sadece 1~3 iş günü içinde kapınıza teslim edilir! [SATIN ALMA KONUSUNDA SORUN YAŞAYAN ALICILAR, LÜTFEN DOĞRUDAN BİZE MESAJ GÖNDERİN].

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!