• Yeni Kız
Parti Essentials N21090 Brights Sert Plastik Atıcı Cam, 2 oz. Kapasite, Çeşitli Neon Pembe / Yeşil / Mavi / Turuncu (12 Paket 10)

Parti Essentials N21090 Brights Sert Plastik Atıcı Cam, 2 oz. Kapasite, Çeşitli Neon Pembe / Yeşil / Mavi /

Alıcı reytingleri:
₺ 197.10

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

İçecek, jelatin, muhallebi, fındık, şeker ve diğer küçük gıda maddelerini ölçmek, dağıtmak veya servis etmek için tek kullanımlık plastik bardak.Dayanıklılık için sert plastikten yapılmıştır.Party Essentials Brights ürün grubu ve diğer parlak renkli sofra takımlarıyla koordine etmek için çeşitli yarı saydam pembe, yeşil, mavi ve turuncu neon renkler.2 oz var.kapasite.10'luk paketler halinde gelir. Party Essentials N21090 tek kullanımlık atış camı, mukavemet için sert plastikten yapılmıştır, çeşitli neon renklerde gelir, 2 oz'a sahiptir.kapasite ve ölçü, dağıtım, veya içecekler, jelatinler, tatlıları, fındık, şeker, ve diğer küçük gıda maddeleri sunumu için uygundur.10 plastik çeşitli saydam pembe, yeşil, mavi ve turuncu neon renklerde Parti Işık ürün hattı ve diğer parlak renkli sofra şartları ile koordine etmek için gözlük vurdu.12 paketler halinde gelir Party Essentials, tüketim malları, catering ve yemek servisi endüstrileri için çatal bıçak takımı, içecek takımı ve yemek takımı dahil tek kullanımlık sofra takımı üretmektedir.1983 Yılında kurulan şirketin merkezi Elk Grove Village, Illinois'de bulunmaktadır.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!