• Yeni Kız
Durango Rustik Çiftlik Evi Vintage Ayakta Zemin Lambası 3-Light 62 Uzun Boylu Yağlı Bronz Kahverengi Şeffaf Gölge Antika LED edison ampulleri Oturma Odası Okuma Ev Yatak Odası Ev Ofis-Franklin Iron Works

Durango Rustik Çiftlik Evi Vintage Ayakta Zemin Lambası 3-Light 62 Uzun Boylu Yağlı Bronz Kahverengi Şeffaf

Alıcı reytingleri:
₺ 839.97

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Tamir edemezsek, kapsanan ürünün satın alma fiyatı için size bir e-hediye kartı göndeririz veya değiştiririz. genel olarak 62 " yüksek.Taban 11 " genişliğindedir.Gölge 16" genişliğinde x 8 " yüksekliğindedir.18.1 lbs ağırlığındadır.Üç adet 7 watt Edison filament LED ampul içerir.Maksimum 60 watt ampuller. 4 konumlu döner açma kolonu : bir ampul açık, iki açık, hepsi açık, hepsi kapalı.Durango rustik çiftlik tarzı üç ışık zemin lambası.Franklin Demir İşleri markasından.Yağlı bronz kaplama.Metal konstrüksiyon.Kahverengi şeffaf gölge. 8 metre uzunluğunda kahverengi kordon.Genel : 62 " yüksek.Taban 11 " genişliğindedir.Gölge 8" yüksek x 16 " genişliğindedir.100" kahverengi kordon içerir.18.1 lbs ağırlığındadır.Üç adet 7 watt Edison tarzı LED ampul içerir.Üç maksimum 60 watt standart baz ampul kullanır.Kolonun üzerindeki döner anahtar 1, 2 veya 3 ampulü açar.Franklin Iron Works'ten Durango üç ışıklı zemin lambası.Yağlı bronz kaplama; metal konstrüksiyon.Kahverengi şeffaf shade.An oturma odası, yatak odası veya ofis için endüstriyel zemin lambası.Rustik kır evi tarzı.Akkor veya LED ampul.Standart-orta taban.Uyumlu dimmerler ve ampuller ile kısılabilir, ayrı satılır.Franklin Iron Works'teki olağanüstü ustalardan, bu zemin lambası her odaya zarif ama davetkar bir hassasiyet getiriyor.Lamba, yağlı bronz kaplamalı sağlam metal konstrüksiyona sahiptir ve Edison tarzı ampullerin odak noktası olmasını sağlayan şeffaf bir gölge ile kaplanmıştır.Edison tarzı ampuller, hem kentsel hem de klasik olan bu eşsiz zemin lambası için bir görünüm yaratır.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!