• Yeni Kız
Camo Köpek Poop Çanta Tutucu Tasma Eki Su Geçirmez Poop Çanta Dağıtıcı 900D Oxford Atık Torbası Dağıtıcı Herhangi Bir Köpek Tasma Uyar

Camo Köpek Poop Çanta Tutucu Tasma Eki Su Geçirmez Poop Çanta Dağıtıcı 900D Oxford Atık Torbası Dağıtıcı Herhangi

Alıcı reytingleri:
₺ 56.94

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Kaka Torbası Dağıtıcısı : 900 D oxford'dan yapılmış, daha aşınmaya dayanıklı ve su geçirmez.1 veya 2 rulo köpek kakası torbası, para, anahtar tutacak kadar büyük bir oda.Köpek Poop Çanta Tutucu : Hızlı çanta erişimi, sadece bir seferde atık torbasını çekin,Köpek yürüyüşü veya köpek eğitimi sırasında evcil hayvan atık torbalarını aramak yok.El Ücretsiz Pet Atık Torbası Tutucu : El ücretsiz yürüyüşün tadını çıkarın ve köpeğinizle yürürken, koşarken ve yürüyüş yaparken her zaman yanınızda taşımanıza gerek yoktur.Tasmaya Kolayca Takılır : Çantayı herhangi bir tasma, koşum takımı, bel veya koşu kemerine kolayca takan bir kanca vardır.çantayı sırt çantasına, cebe vb.sabitlemek için kullanabilirsiniz.Dayanıklı Fermuar Tasarımı : Otomatik kilit fermuarı, fermuar sadece metal sürgüyü çekerseniz açılmaz.Çantanın içindeki şeyleri mükemmel şekilde koruyun !.tasmalar için kaka torbası tutucular, Ellerinizi serbest bırakın ve köpeğinizle yürürken, koşarken ve yürüyüş yaparken her zaman yanınızda taşımanıza gerek kalmayacak.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!