• Yeni Kız
Shanrya Oyun Konsolu Taşınabilir Çanta, Sakura Tatlı Ince Kız Pembe Oyun Konsolu Koruyucu Çanta için Oyun Konsolu (Anahtarı)

Shanrya Oyun Konsolu Taşınabilir Çanta, Sakura Tatlı Ince Kız Pembe Oyun Konsolu Koruyucu Çanta için Oyun Konsolu

Alıcı reytingleri:
₺ 269.10

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Eşleşen çiçek şekilli fermuar kafası, özelleştirilmiş çiçek şekilli çift fermuarın kayması kolaydır, dayanıklıdır ve solmaz, oyun konsolunuzun ve aksesuarlarınızın düşmemesini sağlar.Mükemmel işçilik, rahat PU deri, güzel renkler, tatlı Sakura tasarımı, güzel çiçek görünümü, çok sevimli, kızlar için hediye olarak çok uygun.Yüksek kaliteli ve dayanıklı EVA'dan yapılmış, oyun konsolunuz için düşme hasarından, çiziklerden ve tozdan mükemmel genel koruma sağlayabilir.Dahili elastik bant, konsolu daha kararlı hale getirmek için sabitler.Büyük kapasiteli, 8 oyun kartı yuvası ile donatılmış iç örgü çanta, eşyaların düzgün bir şekilde saklanmasını sağlamak için koruyucu kabuklu oyun konsolları ve şarj kabloları gibi küçük aksesuarları saklayabilir.Ultra ince tasarım, bavulun herhangi bir sırt çantasına veya evrak çantasına kolayca sığmasını sağlar.Çıkarılabilir ve ayarlanabilir omuz askısı ve sap kayışı ile donatılmış, daha taşınabilir ve seyahat için uygun hale getirir.Özellik : 1. Büyük kapasiteli, 8 oyun kartı yuvası ile donatılmış iç örgü çanta, eşyaların düzgün bir şekilde saklanmasını sağlamak için koruyucu kabuklu oyun konsolları ve şarj kabloları gibi küçük aksesuarları saklayabilir.2. Yüksek kaliteli ve dayanıklı EVA'dan yapılmış, oyun konsolunuz için düşme hasarından, çiziklerden ve tozdan mükemmel genel koruma sağlayabilir.Dahili elastik bant, konsolu daha kararlı hale getirmek için sabitler.3. Mükemmel işçilik, rahat PU deri, güzel renkler, tatlı Sakura tasarımı, güzel çiçek görünümü, çok sevimli, kızlar için hediye olarak çok uygun.4. Ultra ince tasarım, bavulun herhangi bir sırt çantasına veya evrak çantasına kolayca sığmasını sağlar.Çıkarılabilir ve ayarlanabilir omuz askısı ve sap kayışı ile donatılmış, daha taşınabilir ve seyahat için uygun hale getirir.5. Eşleşen çiçek şekilli fermuar kafası, özelleştirilmiş çiçek şekilli çift fermuarın kayması kolaydır, dayanıklıdır ve solmaz, oyun konsolunuzun ve aksesuarlarınızın düşmemesini sağlar.Nasıl Kullanılır : Kutunun dışındaözelleştirme : Öğe Türü : Oyun Konsolu saklama Çantasımalzeme : EVA+Pufonksiyon : Oyun Konsolu Aksesuarları depolamauygulama kapsamı : Switch LİTE Oyun Konsolu aksesuarlarıiçin Kaset Kapasitesi : 8paket Listesi : 1 x saklama Çantası1 x Omuz Askısı Halatı1 x El Kayışı.

Ürün hakkında

Item Type:
Game Console Storage Bag
Material:
EVA+PU
Function:
Game Console Accessories Storage
Scope of Application:
for Switch LITE Game Console Accessories
Built in Cassette Capacity:
8
Package List:
1 x Storage Bag :
1 x Shoulder Strap Rope :
1 x Hand Strap :

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!