• Yeni Kız
InnoPet 2021 Yeni Yükseltme evcil hayvan taşıyıcı Sırt Çantası, ayarlanabilir Köpek Kedi Taşıyıcı Bisiklet Seyahat Yürüyüş Kamp için Ön Sırt Çantası, bacaklar Ön ve Arka Köpek Taşıyıcı Küçük Orta Köpekler Yavru

InnoPet 2021 Yeni Yükseltme evcil hayvan taşıyıcı Sırt Çantası, ayarlanabilir Köpek Kedi Taşıyıcı Bisiklet

Alıcı reytingleri:
₺ 59.97

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

[Kolay giriş ve çıkış tasarımı] : Köpek sırt çantasının yanında iki fermuar ve yüksek kaliteli bir Velcro tasarımı vardır.Örgü kumaş evcil hayvanlar için havalandırma sağlar. [Ellerinizi Serbest Bırakın] : Ayarlanabilir köpek sırt çantası ellerinizi serbest bırakmanızı sağlar.Dahili çekme tokası tasarımı, köpeğinizle güvenli bir şekilde seyahat etmenizi sağlar. [Çok hafif] : Pet taşınabilir sırt çantası çok hafif, örgü sandviç nefes ve serin, orta küçük köpekler kediler için yürüyüş kamp seyahat için uygundur. [Giymenin iki yolu] : Evcil hayvan sırt çantası ön ve arkada taşınabilir, nefes alabilen pamuk ve polyester elyaftan yapılmış, dayanıklıdır. [Emniyet Nefes] : nefes pamuk ve polyester yapılmış, güçlü ve dayanıklı.İki örgü yan panel maksimum hava sirkülasyonu sağlayabilir.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!