• Yeni Kız
Hediye Paketleme için 150 Yaprak Kağıt Mendil, Hediye Çantaları için 20 x 26 Renkli Kağıt Mendil, Zanaat için Çok Renkli Sanat Kağıt Mendil Toplu, 30 Çeşitli Renkler

Hediye Paketleme için 150 Yaprak Kağıt Mendil, Hediye Çantaları için 20 x 26 Renkli Kağıt Mendil, Zanaat için

Alıcı reytingleri:
₺ 32.97

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

【Hediye Paketleme için mükemmel】 : Küçük ve büyük hediye çantalarınızı ve hediye paketleme, dekorasyon, sanat projeleri ve zanaat yaratma taleplerinizi karşılamak için 150 Yaprak 20 x 26 inç renkli kağıt mendil toplu. 【30 Canlı Renk】 : Gökkuşağı renklerinin 30 farklı tonu (pembe, kırmızı, turuncu, sarı, yeşil, mavi, mor, beyaz, kahverengi, siyah vb.), her renk sistemi farklı doygunluğa sahip çeşitli renkler içerir, bu da herhangi bir zanaat ve sanat projesi stiliyle eşleşebilir. (Kanama Yok). Sanat kağıt mendil bizim Tekne için aşağıda Premuim Kağıt Mendil Yıl. esneklik ve şeffaflık kolay bend kendisi için, ne olursa olsun istediğiniz şekli, kat, tutkal, ve süreç, kolayca kesme, hışırtı, ve yırtılma olmadan katlanır dayanıklı olun. 【Sanat Projeleri için mükemmel】 : Doku çiçek pom poms, çiçek kağıt dekor, doku kağıt kolaj, doku püskül ve diğer festival partisi için harika decorations.It bir kolaj, okul çocukları işleri vb.Oluşturmak için daha küçük boyutlu kağıt mendil karelerine kolayca kesilir. 【Tüm Vesilelerle Eşleştir】 Zengin pop renkleri ve miktarı, Düğünler, Doğum Günü partileri, Noel, Paskalya, yıldönümleri vb.Gibi her türlü etkinlikle eşleşebilir. - Her Türlü Stile Uyacak 30 Canlı Renk.Kaz sarı, limon sarısı, altın sarısı, açık somon, turuncu, koyu turuncu, allık, pembe, kırmızı gül, gül koyu kırmızı, kırmızı, kırmızı, yeşil, zeytin yeşili, yeşil, Yosun yeşili, koyu yeşil ,gök mavi, açık Mavi, Mavi, lacivert, açık mor, lavanta, mor, koyu mor, beyaz, bej, kahverengi, gri ve siyah çim.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!