• Yeni Kız
Musluk Ve Lavabo Installer 18-in-1 Çok amaçlı Anahtarı PlumbingTool için Tuvalet Kase/Lavabo/Banyo/Mutfak Sıhhi Tesisat Çift Kafa Lavabo Installer 2 Yatay Kabarcıklar Onarım Kurulum El Aletleri (Kırmızı)

Musluk Ve Lavabo Installer 18-in-1 Çok amaçlı Anahtarı PlumbingTool için Tuvalet Kase/Lavabo/Banyo/Mutfak Sıhhi

Alıcı reytingleri:
₺ 59.97

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Kaymaz doku, kol gücünü serbest bırakmak kolaydır.Özellikler : Malzeme : Metal, Plastik Renk : Kırmızı Stil : 18 İn 1 Uzunluk : 235mm Uygun İçin : Tuvalet kase/Lavabo/Banyo/Mutfak Sıhhi Tesisat ve daha. Sıcak/soğuk musluk hortumlarındaki kırık vidayı çıkarmak için kırık tel/vida çıkarıcı 13.Konumu yerine oturtun ve hızlı bir şekilde döndürün, ardından musluktan takılan somunu değiştirin. G1/2 hortum somunu 4'ün sökülmesi için 23 mm'lik açıklık.Bütün bunlar bu çok amaçlı anahtarı aileniz için vazgeçilmez bir araç haline getirir. 35mm erik somununun sökülmesi için 18.Su ısıtıcı boruları, musluk boruları, lavabo boruları, tuvalet boruları, lavabo boruları, duvar montajı, raf montajı için en uygun açık yuva, geleneksel aletlerden daha basit ve daha kullanışlı olan mevcut besleme hatlarına kolay erişim sağlar. 【Multifunctional Lavabo Kurulum Tool】18-in-1 Musluk ve Lavabo Installer Aracı sıhhi tesisat görev için banyo tuvalet kase mutfak / lavabonun altında kendiniz (hatta profesyonel olmayan), musluk fındık üzerinde çalışır, besleme hattı somun, kapatma vanaları, vb. Tornavida kafa soketi, birlikte verilen tornavida ucu 9 ile birlikte kullanılır. İki yönlü yatay kabarcık, daha doğru ölçüm 15. 35mm altıgen somunun sökülmesi için 17.Bu anahtar, diğer benzer aletlerden daha büyük musluk somunlarını da döndürebilir.Yenilikçi katlanır tasarım özellikle küçük alanlar, kısa mesafeler ve boru köşeleriyle ilgilenmek içindir. Açılış 27mm, 35mm makara bezi 3 sökülmesi için. Musluk bakır çekirdek valfinin sökülmesi için 14 mm'lik açıklık 7.baş ve kuyruk, dar alanlarla kolayca başa çıkabilen çıkarılabilir bir yapı kullanır.Ekstra uzun tasarım, ulaşılması zor montaj somunlarını musluklara, püskürtücülere ve küresel vanalara çevirmenizi sağlar. G1/2 hortum 8'in kırık vida çıkarıcısı için zorlama deliği olarak 15 mm'lik açıklık. Katlama fonksiyonu : kısa mesafeli, kavisli paslanmaz çelik su boruları için 14. 4 Noktalı çapraz tip musluk montaj somunlarının sökülmesi için2. 40mm somunun sökülmesi için 16. Kazımayı takmak için 11.Fonksiyonlar (resimlere bakınız) 1.【Hafif ve Yüksek Kalite】 Lavabo montaj aleti ABS ve yüksek mukavemetli çinko alaşımından yapılmıştır, çevre dostu, sağlam ve uzun ömürlüdür, kolayca deforme olmaz. G3/4 hortum somununun ve 40 mm makara rakorunun sökülmesi için 30 mm'lik açma 5.Anahtar, nesneleri asmak için kullanışlı ve pratik 2 yatay kabarcık ile birlikte gelir.Katlanabilir tasarım, ulaşılması zor montaj somunlarını musluklara, püskürtücülere ve top musluklarına çevirmeyi kolaylaştırır.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!